• Dolar Alış 7.9641TL
  • Dolar Satış 7.9324TL
  • Euro Alış 9.4252TL
  • Euro Satış 9.3876TL
Reklam
Reklam

1 NİSAN ŞAKALARINA HAZIRLIKLI OLALIM!

Reklam
, 0 Yorum

1 Nisan günleri şakalaşma günleridir. Ancak, bu yılın 1 Nisan’ı gerçekten şakalarla dolu-dolu yaşanacak, gibi. Bilindiği gibi 31 Mart 2019 günü yerel seçimler var. Belediye Başkanları, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, köy ve mahalle muhtarları seçilecek ve aksi durumlar yaşanmazsa 1 Nisan 2019 günü, kimlerin seçildikleri anlaşılacaktır.

Bilindiği gibi 1 Nisan günleri, sürprizlerin yaşandığı şakalaşmaların doruğa çıktığı günlerdir. İnanın ki, 31 Mart seçimlerinin sonucunda siyasi partiler, adaylar ve seçmenler açısından çoğu büyükşehir, il, ilçe ve beldelerde 1 NİSAN ŞAKALARI YAŞANACAK, seçim sonuçları açıklandığında millet VAY BE! YOKSA BU 1 NİSAN ŞAKASI MI! Diyecektir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Bursa, Balıkesir gibi büyükşehir belediyeleri ne doğuracakları bilinmeyen gebeler gibi! Erkek mi, kız mı doğuracaklar, bilinmiyor. Gebeler için test yapıldığı gibi, seçimler için her ne kadar test yerine geçen anketler yapılıyor alsa da, çok yanıltıcı sonuçlarının olabileceği anlaşılmakta. Özellikle büyükşehirlerden 1 NİSAN ŞAKASI GİBİ NETİCELER ÇIKABİLİR! Bize göre sonuçlar açıklandığında (VAY BE! BU 1 NİSAN ŞAKASI OLMASIN!) diyenler olacaktır!

Millet olarak, şakayı çok severiz. Bazen öyle şakalar yaparız ki, muhataplarımızın yüreklerini yakarız. Öyle anlaşılıyor ki, 2019’un 1 Nisanında da yapılan şakalar, birçoklarının yüreklerini yakacak, kulaklar çekilecek, milletin trene ö… gibi bakmadığı kafalara dank edecektir!

Siyasi partiler, adaylar ve seçmenler 2019 yerel seçimlerinden çıkacak ŞAKA GİBİ SONUÇLARA şimdiden kendilerini hazırlasalar iyi olur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN