• Dolar Alış 8.0550TL
  • Dolar Satış 8.0228TL
  • Euro Alış 9.5238TL
  • Euro Satış 9.4857TL
Reklam
Reklam

OY HIRSIZI NAMUSUZLAR!

Reklam
, 0 Yorum

Meğer 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde OY HIRSIZLIĞI yapılmış da haberimiz yokmuş. Vay namussuzlar vay! Milli iradeyi çalmak ha! Çalınmadık bir milli irade kalmıştı, o da çalındıysa, artık demokrasiden bahsetmek boş havanda su dövmek işine döner! Atı alan Üsküdar’ı geçecekken, Deli Dumrul Köprüsüne takıldı. Deli Dumrul malum! Köprüden geçiş ücretini peşin ister. Kendiliğinden verirsen ne ala, vermezsen döve-döve alır.

Akıllara takılan bir konu  da şu, sandık kurullarında, sandık başkanları, kurul üyeleri, parti müşahitleri varken nasıl oluyor da OY HIRSIZLIĞI yapılabiliyor. Sandık kurulu üyeleri uyuyorlar mı, yandaş mı, candaş mı, yoksa Deli Dumrul’un adamları mı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ne kadar önemli olduğunu, onu 25 yıldan beri yönetenler elbette herkesten iyi bilirler. Bu kadar önemli bir Belediye OY HIRSIZLARINA teslim edilir mi! Sandık başında oy çalanlar, belediyeyi ellerine geçirirlerse, kim bilir daha neler-neler çalacaktır! Hem, İstanbul için boşuna mı (TAŞI-TOPRAĞI ALTIN ŞEHİR) denilmiş. Mübarek şehirdeki rant, Türkiye’deki diğer tüm belediyelerin rantların toplamından bile yüksek! Altın yumurtlayan tavuk, babası imam bile olsa, elin oğluna teslim edilir mi!

İstanbul’u rantçılara teslim etmek, bir yerde Fatih Sultan Muhammed Han’ın bile ruhunu incitecektir. Bizim hırsızlar dururken, İstanbul’u neden el âlemin hırsızlarına kaptıralım. 25 yıldan beri Fatihin yadigârı bu mübarek şehrin nimetlerini kardeşçe paylaşırken, neden meydanı bu adları, sanları duyulmadık kimselere bırakalım!

Bu namusuz, şerefsiz, alçak, adi oy hırsızlarına bakın! İstanbul’un rantına nasıl da göz dikmişler, İstanbul’u ele geçirmek için ne plânlar düzmüşler. Fatih Sultan Muhammed Han, İstanbul’u ele geçirmek için gemileri karadan yürütmüştü. Bunlar mühürlü, mühürsüz, ıslak imzalı, ıslak imzasız, geçerli, geçersiz, kâğıt parçalarıyla İstanbul’u ele geçirmeyi planlamışlar. Ama Fatih’in gerçek torunları, bu oyunlara gelirler mi, İstanbul’un hainler tarafından fethini içlerine sindirirler mi!

Son sözü söyleyerek yazımızı noktalayacağız:

-İstanbul bizimdir, bizim kalacak! Bunu böyle bil, OY HIRSIZI, MİLLİ İRADE HIRSIZI ALÇAK!

ANEKDOT

Demokrasinin üst düzeyde olduğu ülkelerde (Açık oy, gizli tasnif) diye bir seçim şekli vardır! 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılacak seçimde en iyisi bu metodu uygulamak! Böylece OY ÇALMAK diye bir sorun yaşanmaz. Herkes oyunu açıktan verdiği için, sayımın sonucu değişmez.

TAŞLAMALAR

OYLAR ÇALINDI DERLER

PEKİ KİM BU HIRSIZLAR

NASIL ÇALDI OYLARI

NAMUSUZLAR, ARSIZLAR,

OYLAR ÇALINIYORKEN

GÖREVLİLER NE YAPTI

MÜŞAHİTLER YOK MUYDU

AKLIMIZ ŞAŞA KALDI

TÜRKİYE’Yİ İSTANBUL

SEÇİMİ İÇİN KURBAN

EDECEKLER İNANIN

VAZGEÇMEZLER RANTINDAN

TAŞI, TOPRAĞI ALTIN

DENMİŞ İSTANBUL İÇİN

BOŞ BİR SÖZ DEĞİLDİR BU

GAYETLE GERÇEK BİLİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN