• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

HERKESE TEŞEKKÜRLER

Reklam
, 0 Yorum

Geçen hafta yaşadığımız bir mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim. By İstanbul firmasının sahibi sevgili oğlum Mert Özgen’in çocukları sevgili torunlarım Aydın Efe ile Salih Mert’in sünnet düğünlerini gerçekleştirdik. Rabbime şükürler olsun.

Siirt’in güzelliğini bu ve benzeri olaylarda birebir yaşamaya devam ediyoruz. Acı ve tatlı günlerimizde birbirimizi yalnız bırakmıyoruz. Acı olaylarda destek oluyor, acıyı hafifletmeye çalışıyoruz. O üzüntünün daha hafif bir şekilde atlatılmasına neden oluyoruz.

Mutlu olaylarda da sevinci hep birlikte paylaşıyoruz. Bu defa da o kişilerin sevincinin kat-kat artmasına neden oluyoruz. Siirt insanı bu gibi konularda çok hassas. Bunun yanı sıra çok da vefakar. Babam eski belediye başkanlarımızdan rahmetli Hayrettin Özgen yıllar sonrada rahmetle anılıyor. Bu özelliklerimizi hiç kaybetmememiz gerekiyor. 

Torunlarımın erkekliğe ilk adımlarını atmalarına vesile olan bu güzel olayda da aynı durumu yaşadık. Akrabalarımız, dostlarımız bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadılar. İl içinde yaşayanların dışında Batman, Yalova, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere birçok yerden gelen dostlarımız, düğünümüze katılarak bu mutluluğumuzu bizimle paylaştılar. Hepsine sonsuz teşekkürler.

Yer darlığından dolayı düğüne iştirak eden ve bizleri onurlandıran bütün akraba ve dostlarımızı yazmak mümkün değil. Ancak yalnızca bu düğüne katılmak üzere ilimize kadar gelen değerli dostlarımızı burada zikretmekle yetinmek zorundayım. Bu nedenle burada adlarını yazamadığım dostlarım kusuruma bakmasınlar.

Başta adlarını yazamadığım bu dostlarımız olmak üzere; İstanbul Sider Başkanı  Nimet Aytekin, Yalova Sider Başkanı Vedat Babaoğlu, İşadamı Teyfik Tok, Yalova Galericiler  Sitesi Derneği Başkanı  Yusuf Nergiz, işadamı Onur Tastan ve Tekirdağ’dan emekli İskan Müdürü Nedim Ege  ile  Siirt 3. Komando Tugayı Komutan Yardımcısı Yarbay Emre Dertli ve heyetine teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN