• Dolar Alış 7.5796TL
  • Dolar Satış 7.5493TL
  • Euro Alış 8.8341TL
  • Euro Satış 8.7989TL
Reklam
Reklam

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ GAZİLERİ VE TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ GENEL BAŞKANLIĞINA ABBAS GÜNDÜZ SEÇİLDİ

Reklam
, 0 Yorum

27 Temmuz 2016 yılında kurulan ve Genel Başkanlığını Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen’in yaptığı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri,Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanlığına yapılan kongre ile aynı zamanda gazilik unvanına sahip olan Abbas Gündüz seçildi.

Abbas Gündüz, 15 Temmuz 2016’da yapılan hain darbe girişiminden sonra 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri adına faydalı çalışmalar yapabilmek adına 27 Temmuz’da genel merkezi Ankara’da bulunan bir dernek kurdu ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanlığına seçildi.

Derneğin amacı ve gayesi ise hain darbe girişiminden sonra şehit ve gazi olan ailelerin her zaman için yanında bulunmak ve kendilerine hem maddi hem de manevi olarak destek sağlamak ve darbe girişiminde bulunanların ne denli kötü bir örgüt olduğu, hain bir örgüt olduğunu ilçe- ilçe, kasaba-kasaba dolaşarak halka anlatmak olarak açıklandı.

Genel Başkan Gündüz, her ziyaretimizde bunu dile getireceğiz, terörün bu ülkede ne denli kötü planlar yaptığını ve kimlerin hain ve alçak planlar yaptığını anlatacağız ve halkımızı bu konuda bilgilendireceğiz. Darbe gecesi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine bütün halk bir olmuş ve darbeye topyekun karşı koymuştur. Rabbim bir daha 15 Temmuz’lara geçit vermesin. Bu vesileyle kongremizin bütün 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazilerine, terör mağdurlarımıza iyi bir hizmete vesile olmasını temenni ediyor, yönetim kurulu adına hayırlı uğurlu olsun diyorum. Çanakkale şehitlerimize, Türk Silahlı Kuvvetleri şehitlerimize, Emniyet teşkilatı şehitlerimize, güvenlik korucuları şehitlerimize ve 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmetler diliyorum. Bütün gazilerimize de acil şifalar diliyorum dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN