• Dolar Alış 7.9432TL
  • Dolar Satış 7.9115TL
  • Euro Alış 9.4266TL
  • Euro Satış 9.3890TL
Reklam
Reklam

KAMUOYU ARAŞTIRMALARI VE İYİ PARTİ’NİN YÜKSELİŞİ!

Reklam
, 0 Yorum

Kamuoyu araştırmaları gösteriyor ki, siyasi partiler arasında oylarını arttıran tek siyasi parti Sayın Meral Akşener’in Genel Başkanı olduğu İYİ partidir. İYİ partinin yükselişinde özellikle Genel Başkanının  büyük rolü olduğu muhakkaktır. Türkiye, bir seçim ortamında olmadığı halde Sayın Akşyener’in il-il, ilçe-ilçe gezerek halkın sorunlarını dinlemesi, vatandaşların nezdinde itibarının yükselmesine yol açmaktadır. Meral Hanımın yurt genelinde başlattığı geziler sırasında “Bir dokun bin ah işit kase-i fahfurdan” beytinde olduğu gibi, vatandaşlar dertlerini dökecek bir siyasi parti lideri bulmaktan dolayı oldukça memnundurlar.

1996-1997’li yıllarda İçişleri Bakanlığı yapan ve o arada gerçekleştirilen 28 Şubat muhtırasına karşı direnen ve muhtıracıları takmeyen bir duruş sergileyen Bayan Akşener’in duruşu hala tazeliğini muhafaza etmektedir. Yanı, Kadın olmasına karşılık birçok meslektaşlarından daha korkusuz ve fütursuz olduğunu ispatlamıştır.

İYİ Partinin, oylarının yükselmesinin tesadüfi olmadığını ve bunu büyük ölçüde Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e borçlu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendisine sorulan bir soru üzerine Cumhur ittifakına kesinlikle destek olmayacağını vurgulaması ise oldukça takdire şayandır.  İYİ partinin oylarını arttırmasında özellikle

AKP ve MHP’nin büyük endişe duydukları, yaşanan son gelişmelerle ortaya çıkmıştır. Parti içi hizipleşme gibi görünen durum, gerçekte cumhur ittifakının oyunları sonucu yaşanmaktadır. Ancak, bu oyunlar İYİ Partiyi zayıflatmak şöyle durusun, daha da kuvvetlendirmiş, Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in konumunu da güçlendirmiştir.

Biz, daha önce de yazdık, şimdi de yazıyoruz. Sayın Akşener, AKP’liler ve MHP’liler ne der! endişesini duymadan, partisine çizdiği rotada yürümeye devam etsin. HDP’nin yanında, Fetö’nün gölgesinde iddialarına gülüp geçsin.  MHP’nin ırkçı söylemlerini kesinlikle kullanmasın, Milliyetçi olsun ama, Atatürk Milliyetçisi olsun! Türkiye Cumhuriyetine Vatandaşlık bağıyla bağlı 83 milyon vatandaşı kucaklasın. “HDP’nin yanında yer aldı, FETÖCÜLERLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR” söylemlerine aldırmasın. Millet gerçekleri görüyor. Zaten, gerçekleri gördüğü için de İYİ Partinin oyları yükseliyor.

Sayın Meral Akşener, Almanya Başbakanı Andera Merkel gibi, neden Türkiye’nin kudretli Başbakanı olmasın!

TAŞLAMALAR

OYUNU ARTTIRAN TEK

PARTİ İYİ PARTİYMİŞ

BİR KADIN ON ERKEĞE

BEDEL ÇIKTI BUDUR İŞ

İYİ PARTİYE TUZAK

KURMAK İSTEMELERİ

NEDENMİŞ  ANKETLERDEN

OLMUŞTUR BU İŞ BELLİ

AFERİN MERAL HANIM

YÜREKTEN KUTLUYORUM

MİLLET İTTİFAKIYLA

YOLA DEVAM DİYORUM

HDP’YLE, FETÖ’YLE

SUÇLAMAK NEYİN NESİ

PARTİ DEDİĞİN O Kİ

KUCAKLASIN HERKESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN