• Dolar Alış 8.1479TL
  • Dolar Satış 8.1154TL
  • Euro Alış 9.6291TL
  • Euro Satış 9.5907TL
Reklam
Reklam

ABD’NİN BİTMEYEN PROJELERİ!   

Reklam
, 0 Yorum

ABD, projeleriyle dünyaya yön veriyor. Bütün ülkeler için projeleri olan ABD, kendi menfaatleri gereği ülkeleri bölüyor, parçalıyor, kargaşalara sürüklüyor, kadın, çocuk, bebek demeden onbinlerce insanın katledilecekleri senaryolara imza atıyor!

Bu gerçeği asla unutmayalım! ABD olmasaydı, ne PKK olurdu, ne YPG, ne IŞİD! Ne de başka bir terör örgütü. Dünyanın neresinde bir terör örgütü varsa, biliniz ki onun temeli ABD tarafından atılmıştır! Hatta ABD’nin kendileriyle mücadele ettiği görüntüsünü verdiği terör örgütleri bile…

Hadi, terör örgütlerini bir yana bırakalım! İnanır mısınız, dünyada mevcut ülkelerin en az yarısındaki siyasi partileri bir proje olarak kurduran, iş başına getiren, liderlerini seçen ve kullandıktan sonra, miatları dolunca da tarihin çöplüğüne atan yine ABD’dir!

Sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkelerinde darbeleri kotaran, bu yolla, kafa tutan yönetimleri çökerten, kendi adamlarını iş başına getiren  ABD’nin kendisidir. Dünyada her ne kadar BEŞ BÜYÜKLER (ABD, Rusya, Çin, İngiltere ve Fransa) olarak adlandırılan, Birleşmiş Milletler kararlarını veto hakkına sahip ülkeler varsa da, gerçekte tek büyük ABD’dir! Diğer dört ülkenin toplam etkileri, ABD kadar değildir!

Düşünün ve gerçeği anlayın. ABD, (İran’a ambargo uygulayacağım) diyor, Çin ve Rusya dahil hiçbir ülke açık tavır takınarak (biz senin ambargonu takmıyoruz) diyemiyorlar. Diyebilirler ama zarar göreceklerini biliyorlar. Kendi durumlarını kurtarmağa bakıyorlar! Dünyadaki diğer ülkeler, umurlarında bile değil…

Dünyanın birçok ülkelerinde olduğu gibi, Türkiye’de de, ABD’nin proje partileri olduğu söylenmektedir. Söylentiler doğruysa, elbette onları dilediği gibi kullandıktan sonra, miatlarını doldurduklarında çöp sepetine atacak ve yeni proje partiler kurduracaktır!

Açık ve net olarak söylüyorum. ABD, sadece Türkiye’nin değil, bütün ülkelerin düşmanıdır. Tüm dünyayı sömürmektedir. Sömürmesinin ölçüsü, ülkelerin direniş güçlerine göre değişir. Geri kalmış ülkelerde istediği gibi at koştururken, kalkınmış ve gelişmiş ülkeleri dirençlerini ölçerek sömürmektedir.

Şunu unutmayalım, Dünyanın başındaki en büyük belâ ABD’nin kendisidir. Ülkeler, kendileriyle ilgili ABD projelerinden kurtulmadıkları sürece bu emperyalist güç, dünyayı sömürmeye devam edecektir.

TAŞLAMALAR

SİİRT, ANKARA’DAN VE

İZMİR’DEN DE ÖNEMLİ

AKP ADAYINI

AÇIKLAMADI BELLİ

 

İSTANBUL’LA, SİİRT’İN

ADAYLARI BERABER

AÇIKLANACAK GİBİ

ANLAŞILDI BİRADER

 

KAYYUM MU ADAY OLUR

BİR ŞEYH, YA DA AĞA MI

İTHAL MALI MI GELİR

DEŞMEYİNİZ YARAMI

 

KİM OLSA NE FARKEDER

BAŞKASINDAYSA İPİ

(FİKRİ HÜR, VİCDANI HÜR)

ADAY GETİRİLMEZ Kİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN