• Dolar Alış 7.8438TL
  • Dolar Satış 7.8125TL
  • Euro Alış 9.2983TL
  • Euro Satış 9.2612TL
Reklam
Reklam

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Reklam
, 0 Yorum

31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi seçimin iddialı isimlerinden AK Parti adayı Ali İlbaş ve HDP adayları çalışmalarını hızlandırdı.

Ali İlbaş, il gençlik kolları başkanı İbrahim Hamit Bedük ve teşkilat mensupları ile birlikte Ulus mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek şehrimizde gönül belediyeciliğini uygulamak için kendilerinden destek isterken, Siirt Devlet Hastanesinde yatan hastaları da ziyaret ederek yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunduktan sonra hastane yönetimi ile ilimizde kurulacak olan Tıp Fakültesi hakkında istişarelerde bulundu.  İlbaş, okulları da ziyaret ederek, yarınlarımızın yöneticileri ve çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmen kardeşlerimizle buluştuk diyerek, yaşlısı-genci ve çocuğuyla.. Arabı-Türkü ve Kürdüyle.. ‪İşçisi-öğrencisi, memuru ve esnafıyla.. Sağcısıyla-Solcusuyla.. Hep  birlikte yaşadığımız bu kenti hep birlikte yöneteceğiz..  Halkımızın teveccühü bizleri çok mutlu ediyor diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde adaylıkları resmen ilan edilen HDP Siirt Belediye Başkan Adayları Berivan Helen Işık ve Resul Kaçar ise Siirt Organize Sanayi Bölgesindeki esnafları ziyaret ederek, kendileriyle tanıştılar ve destek istediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN