• Dolar Alış 7.9039TL
  • Dolar Satış 7.8723TL
  • Euro Alış 9.2835TL
  • Euro Satış 9.2465TL
Reklam
Reklam

AK Parti’de Aday Tanıtım Toplantısı

Reklam
, 0 Yorum

24 Haziranda yapılacak olan 27. dönem milletvekili seçimlerinde AKP’den aday olarak gösterilen Osman Ören, Sadettin Sabaz ve Lokman Özcan düzenlenen bir toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Kuranı Kerim tilaveti ile başlayan toplantıda konuşan 3. sıra adayı Lokman Özcan bu davanın kutlu bir dava olduğunu belirterek, bu davada küskünlük ve dargınlık olamayacağını ifade etti.

2. sıra milletvekili adayı Sadettin Sabaz da Siirtlilere hizmet için geldiğini belirterek, AK Partinin Türkiye’ye önemli hizmetlerde bulunduğunu ifade ederek, 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekerek, Haziran’da ülkemiz prangalarından kurtulacaktır” dedi.

1. sıra adayı Osman Ören ise yaptığı konuşmada, bir önceki dönem milletvekilliği döneminde hep birlikte geceli gündüzlü bir çalışma sergilediklerini belirterek, “Bu çalışmalarımda hiçbir şeyi bilerek eksik bırakmadım. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Şimdi yepyeni bir sayfa açıyorum” şeklinde konuştu.

Milletvekili Prof.Dr.Yasin Aktay, seçimlerin aynı zamanda bir muhasebe olduğunu belirterek, 2.5 yıllık milletvekilliği döneminde yaptığı faaliyetleri anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN