• Dolar Alış 8.1479TL
  • Dolar Satış 8.1154TL
  • Euro Alış 9.6291TL
  • Euro Satış 9.5907TL
Reklam
Reklam

ASIR PİYASA KAMUOYU ARAŞTIRMA ŞİRKETİ SİİRT, BATMAN VE İLÇELERİNDE HALKIN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR      

Reklam
, 0 Yorum

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, Siirt, Batman, Mardin, Diyarbakır ve ilçeleri başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ve diğer il ve ilçelerde bilimsel yöntem ve teknikler ile sosyal, siyasal, yerel yönetim, pazar ve memnuniyet araştırmalarını sürdürüyor.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ve diğer il ve ilçelerinde saha ağı geniş tecrübeli araştırmacıları, saha koordinatörleri ve anketörleriyle bölgede tüm hızıyla profesyonel araştırma hizmetleri vermeye devam eden Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, kamuoyu araştırmaları kapsamında Siirt, Batman ve ilçelerinde halkın nabzını tutarken, Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi Genel Müdürü Sadık Özer, Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi olarak, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere diğer il ve ilçelerimizde sosyal, siyasal, eğitim, sağlık, ekonomi ve diğer alanlarda tecrübeli anketörlerimiz, saha koordinatörlerimiz ve sosyologlarımız ile bilimsel yöntem ve tekniklere göre profesyonel araştırma hizmeti verdik, araştırma hizmetlerimize devam ediyoruz. Konu kapsamında şu an Batman, Siirt ve ilçelerinde kamuoyu araştırmalarımız devam etmektedir. Gerçekleştirdiğimiz kamuoyu araştırmaları ile halkımızın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Sahadan tespit ettiğimiz verileri analiz edip çözüm önerileri halinde raporlaştırarak, yazılı ve görsel olarak sunuyoruz.

Yerel seçim öncesi belediye başkan adaylarımızın halkımız nezdindeki imajlarını, mevcut oy potansiyellerini tespit ediyoruz. Bütün araştırma sürecimizi bilimsel yöntem ve teknikler ile gerçekleştirdiğimiz için halkımızın bu konudaki düşüncelerini yüksek güvenirlik ve düşük hata payı ile objektif bir şekilde ortaya koyuyoruz.

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi bünyesinde Araştırmacı Sosyolog olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bilimsel araştırmalar gerçekleştiren
Araştırmacı Sosyolog Taner Günce ise, halkımızın herhangi bir konudaki düşüncelerini, eğilimlerini anlamaya çalışmak için bilimsel yöntem ve teknikler ile kamuoyu araştırmaları gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz kamuoyu araştırmaları ile halkımızın sosyo-demografik durumları temelinde görüş, düşünce, toplumsal konular ile ilgili tutum, davranış, beklenti ve eğilimlerini tespit ediyoruz. 

Araştırma sürecimizi ve planlamamızı araştırma evreninin sosyo-kültürel yapısına uygun bilimsel yöntem ve tekniklere göre oluşturuyoruz. Araştırma örneklemini, güncel nüfus verileri üzerinden istatistiksel olarak belirliyoruz. Bizim için önemli olan nokta, bilimsel yöntem ve teknikler ile sahadan sağlıklı veriler tespit ederek, halkımızın eğilimlerini, görüşlerini, düşüncelerini herhangi toplumsal bir konu hakkındaki kanaatlerini, tutum ve davranışlarını objektif bir şekilde yüksek güvenirlik ve düşük hata payı ile tespit etmektir.

Araştırma şirketi olarak temel ilkemiz, profesyonel bir araştırma hizmeti anlayışıyla sahadan sağlıklı veriler tespit etmek ve tespit edilen veriler doğrultusunda toplumsal gerçeklikleri toplumun eğilimlerini, görüşlerini, tutum ve davranışlarını ortaya koymaktır. 

Gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda sahadan tespit ettiğimiz verileri analiz ederken, farklı değişkenler arasındaki ilişkileri test edecek şekilde analizler gerçekleştirip, ihtiyaca dayalı çok yönlü raporlar hazırlıyoruz. Araştırma Şirketi olarak, en iyi araştırma hizmetlerini ortaya koymayı kendimize temel ilke edindik. Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi olarak “Daha iyi ve profesyonel bir araştırma hizmeti misyonuyla yola çıktık, en iyi araştırma hizmeti vizyonuna güvenilir adımlarla yürüyoruz dedi.”        

İLETİŞİM:  1. Adres :  Kooperatif Mahallesi 1727. Sokak Birlik Apt. No: 22 /7 Merkez / SİİRT

Telefon 1: 0541 311 07 54/Telefon 2: 0541 962 26 16
E Posta : 
bilgi@asirarastirma.com/Web Site : www.asirarastirma.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN