• Dolar Alış 8.3357TL
  • Dolar Satış 8.3024TL
  • Euro Alış 9.7306TL
  • Euro Satış 9.6917TL
Reklam
Reklam

BAŞARILI SİİRTLİ HEMŞERİLERİMİZ; ASRİAD SİİRT ŞUBE BAŞKANI ZAFER DOĞRUSEVER

Reklam
, 0 Yorum

Başarılı birçok hemşerimizi saygıdeğer Siirt halkına daha yakından tanıtmak amacıyla başlatmış olduğumuz yazı dizisinde bugünkü konuğumuz, Siirt ASRİAD Şube Başkanı ve İşadamı hemşerimiz Zafer Doğrusever oldu.

Sayın Doğrusever ile soru/cevap şeklinde gerçekleştirdiğimiz röportajımızı, olduğu gibi Siirtli hemşerilerimize gazeteniz Siirt sütunlarından olduğu gibi aktarıyoruz…

SAYIN DOĞRUSEVER, ASRİAD NEDİR?

“ASR” süresinden yola çıkılarak ülkemizde doğal ve dürüst işadamlarından oluşan ASRIN İŞ ADAMLARI DERNEĞİDİR.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE ŞUBELERİ HAKKINDA

BİLGİ ALABİLİR MİYİZ?

Genel Merkezi İstanbul’da olup, Genel Başkanlığımızı DANIŞ HOLDİNG Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ADNAN DANIŞMAN ve teşkilatlanmadan sorumlu KELEŞ HOLDİNG Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İSMAİL KELEŞ yapmaktadır. Ülkemizin Doğu illerinde teşkilatlanma yapılmış olup, zamanda 81 ilimizde de tamamlanmış olacaktır.

FAALİYETLERİNİZ NELERDİR?

Ülkemizde katma değeri yüksek yerli ve milli üretim yapmak ve yapan işletmeleri çoğaltmak..Tabii ki bunların ötesinde sloganımız; “ÖNCE NİTELİK…”

SİİRT’TE NELER YAPMAYI HEDEFLİYORSUNUZ?

Üretim ve potansiyel olarak Siirt’imizi hak ettiği yerlere getirebilmek hedefindeyiz. Çünkü “Hakkari’si de bizim Edirne’si de” Siirt’te kimsenin başaramadığını başararak gerçek değerine ulaştırmak hedefindeyiz.

SİİRT’TEKİ TEMEL İŞSİZLİĞİN SORUMLULARI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR?

İşsizlik konusunda en büyük etken göç, işadamlarımızın yatırım yapmamaları, tefecilik ve kolay para kazanma yollarının aranmasıdır. Biz, ASRİAD olarak bunların tamamına karşıyız. Önce adalet, adaletli gelir dağılımı ve hakkaniyet diyoruz.

ÖZGEÇMİŞİNİZİ VE YAPTIĞINIZ İŞLERİ ÖĞRENEBİLİR MİYİZ?

1969 Siirt doğumluyum. Siirt’imizin saygın ve sevilen ŞEYH MUSA ailesine mensubum. İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi mezunu olup, doğrulukla ve dürüstlükle ticaretle uğraşan bir işadamıyım.

GENEL OLARAK SİİRT’TE YAŞAMI NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ?

Bu sorunuza şöyle cevap vermek isterim; Siirt’imiz Evliyalar şehri, paha biçilemez bir şehir. Lakin, bizler Siirt’imize ne kadar sahip çıkabiliyoruz?  “GAYRET BİZDEN TAKDİR İSE ALLAH’TANDIR…”

Sn. Zafer Doğrusever, röportaj nedeniyle gazeteniz Siirt’e teşekkür ederken, bizler de kendilerine vermiş oldukları röportaj nedeniyle teşekkür ediyor ve bundan sonraki yaşamında ve ticaret hayatında üstün başarılarının devamını diliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN