• Dolar Alış 7.7763TL
  • Dolar Satış 7.7453TL
  • Euro Alış 9.0566TL
  • Euro Satış 9.0205TL
Reklam
Reklam

BAŞKAN VEKİLİ TAŞKIN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Reklam
, 0 Yorum

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, muhtarları makamında kabul ederek bir araya geldi. Halkın sorunlarını birinci ağızdan, muhtarlardan dinleyen Taşkın, vatandaşların sıkıntı ve istekleri hakkında kendilerinden bilgi aldı.

Siirt için birlik ve beraberlik içerisinde göreve geldiği günden bugüne hizmetlerini gerçekleştiren Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, kentte yapılan ve yapılmak istenen hizmet noktasında muhtarlarla bir araya gelirken, muhtarlardan halkın istek ve taleplerini ve yapılması gerekenleri dinledi.

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Durna, belediye birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı. Siirt’in sorunlarını en çok bilen mahalle muhtarlarıyla görüşen Taşkın, taleplere karşılık verileceğini söyledi.

Sohbet niteliğinde geçen, mahallelilerin istek ve ihtiyaçlarının konuşulduğu toplantıda Başkan Vekili Ceyhun Taşkın, ve belediye birim müdürleri dile getirilen istekleri not aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN