• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

BEKA SORUNU!!!

Reklam
, 0 Yorum

2023, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’üncü yıldönümü olacak. Daha şimdiden 2023 yılında Türkiye için kurgulanan senaryoların ısıtılıp, ısıtılıp servis edildiği söyleniyor. İddialar odur ki,  “İLELEBET YAŞAYACAKTIR” dediğimiz Türkiye Cumhuriyetinin 2023 yılına ulaşmadan bölünüp, parçalanması hedeflenmektedir! 31 Mart Yerel seçimlerinin (BEKA) sorunu olarak dillendirilmesi de bundan kaynaklanıyormuş! Hatta Türkiye’nin nasıl bölüneceğini, ne hallere düşürüleceğini gösteren haritalar bile yayınlanmaktaymış!

Güneydoğu’nun tümü, Doğu Anadolu’nun bir kısmı KÜRDİSTAN, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgelerinin bir kısmı ERMENİSTAN OLACAKMIŞ! Türkiye için ABD, AB ve İsrail tarafından çizilmiş üç farklı harita var. 2023 yılına kadar Türkiye’nin nasıl üçe bölüneceğini gösteren bu üç senaryoyu bilmek ve ortamı buna göre değerlendirmek lâzım. Türkiye Cumhuriyeti topraklarının bölünmesine razı mı olacağız. Yoksa bölünmemesi ve İLİLEBET YAŞAMASI İÇİN GEREĞİNİ Mİ YAPACAĞIZ. İşte, BEKA sorunu bu!

Peki, bu gün iktidar olan AKP’nin yapmak istediği nedir. (BEKA-BEKA-BEKA!) demesinin amacı ne!

ABD, AB ve İsrail, Ortadoğu’yu yeniden şekillendirmenin hesapları içindedir. Bu bilinen bir gerçektir. 2023 yılında ABD, AB ve İsrail nasıl bir Türkiye istiyorlar, bunu bilmek gerekir. İsrail, bölgede kendi kontrolünde olacak bir Kürt devletinin kurulmasını istemektedir. Kurulacak böyle bir devlet üzerinden Türkiye’yi, Irak’ı, Suriye’yi ve İran’ı baskı altına almayı hayal etmekte. AB, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerini Türkiye için fazlalık olarak görmektedir. Onlara göre ancak ufaltılmış bir Türkiye AB’a alınabilir. Türkiye, Irak, Suriye ve İran’dan koparılmış topraklar üzerinde bir Kürt devleti kurulması ABD’nin de politikasıdır. Ortadoğu’yu kontrol altına alması için gereklidir.

İşte ABD’nin, AB’ın ve İsrail’in 2023’e kadar Türkiye’yi düşürmek istedikleri konum budur. Türkiye olarak, çok hassas bir dönemden geçtiğimizin farkında olmalıyız. ABD’nin, AB’ın ve İsrail’in plânlarını bozmak için çok hassas ve uyanık olmalıyız. Demokrasiyi getirmek adı altında, bölünmeye gidebilecek tuzaklara düşmekten şiddetle kazınmalıyız. Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet payidar olması, millet olarak göstereceğimiz ferasete bağlıdır. Bunu asla unutmayalım!

Ancak vurgulamakta yarar var. Bu oyun, Büyük Ortadoğu Projesinin bir parçası! Peki, Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanı olduğunu söyleyen zat-ı muhterem kim!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN