• Dolar Alış 7.6503TL
  • Dolar Satış 7.6198TL
  • Euro Alış 8.9849TL
  • Euro Satış 8.9490TL
Reklam
Reklam

ÇALIŞMALAR, HIZLANDIRILMALI

Reklam
, 0 Yorum

Bu yıl ülkemiz genelinde Kış mevsiminin icraatı ağır olmadı sayılır. Bazı illerimiz dışında diğer yerlerde mülayim seyreden hava yakacak açısından vatandaşları rahatlattı, ancak; tarım ürünlerinden alınacak verim için istenen sonucun alınmayabileceğinden söz ediliyor. Siirt olarak çiftçilerimizin ifadelerine göre, kuraklık endişesi yaşanmadı ve ekinler şimdiden boy vermiş bulunuyor.

Mülayim geçen Kış mevsimi artık noktalanmak üzeredir ve artık “Çalışma sezonu” diye ifade edilen Yaz mevsimine doğru ilerlemekteyiz. Siirt’te hava şartları başka illerimize göre çok daha mülayim olduğundan bu avantajı iyi kullanmak gerekir. Zaten, yerelde bazı çalışmaların sürdürülüyor olmasında bu avantajın payı vardır. Çalışma sezonunda Siirt il merkezinde belediyemizin gerçekleştireceği çalışmalar önem taşımaktadır ve Kış mevsiminde bile çalışmaları önemsediği gözlemlenen belediye Başkan Vekili sayın Ceyhun Dilşad Taşkın’ın, halkımızın beklentilerini tespit ederek istenen hizmetleri şimdiden sıraya koymasında yarar olacağını belirtmek isterim.

Hizmetlerin; hemen yapılabilecek hizmetler, kısa zamanda ele alınabilecek hizmetler ve uzun zamanı gerektiren hizmetler şeklinde önceliklerine göre alınmalarında isabet olacağının altını çizerek şimdiden çalışma programının şekillendirilmesini temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN