• Dolar Alış 7.6883TL
  • Dolar Satış 7.6576TL
  • Euro Alış 8.9572TL
  • Euro Satış 8.9215TL
Reklam
Reklam

CANPOLAT, BAKAN YILMAZ’LA GÖRÜŞTÜ

Reklam
, 0 Yorum

Son dönemlerde Siirtli hemşerilerimizin bütünsel bakış açısını geliştirmek adına ortak değer ve paydada buluşmalarına değer katan hemşerimiz Metin Canpolat, Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz’ın daveti üzerine AK Parti Genel Merkezinde 1,5 saatlik bir görüşmede bulundu.

Görüşmede İstanbul’da seçim öncesi ve sonrası son durum değerlendirilirken, Canpolat’ın önümüzdeki dönemlerde aktif siyasette çok sık göreceğimiz bir isim olacağı öğrenildi.

Canpolat, özellikle pandemi sürecinde Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil’i, Tillo evliyaları aşıyı bulsun söylemi üzerine mahkemeye vermiş ve dikkatleri üzerine çekmişti.

İstanbul’da yaşayan birçok Siirtli hemşerimiz Canpolat’ın global bakış açısı ve liyakat ehli oluşu nedeniyle aktif siyasete adım akması gerektiği yönünde görüş belirtirlerken, Canpolat’ın önümüzdeki günlerde konu ile ilgili detayları kamuoyuyla paylaşacağı belirtildi.

Canpolat, dün gerçekleştirilen görüşmelerde; Siirt eski milletvekili Öner Gülyeşil, AK Parti Genel Başkan Danışmanı Prof.Dr.Yasin Aktay ve gazetemiz  Ege ve Marmara Bölge Temsilcisi Aydın Sevinç ve Haber 56 Halkla İlişkiler Başkanı Ebru Kuyumcu’ya ziyaret esnasında kendisini yalnız bırakmadıkları ve destek oldukları için teşekkür ettiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN