• Dolar Alış 7.5593TL
  • Dolar Satış 7.5292TL
  • Euro Alış 8.9590TL
  • Euro Satış 8.9232TL
Reklam
Reklam

CESARET DEDİKLERİ ŞEY!

Reklam
, 0 Yorum

Gazetelerde, sosyal medyada zaman-zaman dikkatleri çeken haberler, yorumlar oluyor. Bakıyorsunuz, yaşı 60 işi bitmiş  yosmalardan biri objektiflerin karşısına geçerek, adeta ÇIRILÇIPLAK olarak yorumlanabilecek pozlar vermiştir. Magazin muhabirleri de bu görüntüleri yayınlayarak (Cesur aktrist objektiflere çıplak poz verdi, cesur öpüşme sahnesi, frikik verdi) yorumlarını ekliyorlar. Gerçekten de ne çok cesur oldukları ortada! Aslında, magazinciyi çağırtarak, çıplak pozlarını çekmesini isteyenler de onlardır. Onlar istemezse, çıplak pozlarını hangi acar magazinci çekebilir ki!

Dikkat edilince anlaşılacak ki, bu gibi magazinsel haberlerle ortaya çıkanlar, genelde aktristlerin veya sosyetenin hep kaşarlanmışları olurlar. Unutulmamak, yeniden hatırlanmak gündemde olmak çabası içinde son kozlarını oynamaktadırlar!

Bir köy yerinde, bir kasabada, hatta Siirt gibi, küçük bir Şehirde her hangi bir kadın böyle çıplak sayılacak bir kıyafetle gezecek olursa, çok affedersiniz ama adı (O…PUYA) çıkar. Ancak bunu yapan şöhretli biri olunca, (CESUR – KAHRAMAN – SANATKÂR RUHLU KADIN) olur…

Bakınız, doğada bütün hayvanlar çırılçıplak yaşarlar. Siz hiç giyinmiş at, eşek, köpek, domuz, ayı veya başka bir hayvan gördünüz mü. Gerçi atlara, eşeklere semer vurulduğu olur ama o da biz insanlar tarafından üzerlerine binilmek içindir. Yani, kendi istedikleri, arzuladıkları için değil!

Evet, ÇIRILÇIPLAK soyunarak objektiflere poz veren bu gibileri biz de sergiledikleri üstün CESARETLERİNDEN dolayı kutluyoruz!!!

ANEKDOT

Geçmiş yıllarda, gerçekte iyi yürekli olmakla birlikte içki içmeye, kadınlara, kızlara düşkün olan EHLİ KEYF bir hemşerimize arkadaşları takılarak sormuşlar:

 -Nedir senin bu halin? Cennete mi, cehenneme mi gitmek istiyorsun?

Cevap vermiş:

 -Cehenneme…

 -Peki, neden? dediklerinde cevabı şu olmuş:

-Cennete gidip de sakallıların, sarıklıların, cübbelilerin yanlarında olacağıma, cehenneme gidip de (o zamanın meşhur bir sürü aktristinin adlarını saymış) onlarla birlikte olsam daha iyi değil mi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN