• Dolar Alış 7.9021TL
  • Dolar Satış 7.8706TL
  • Euro Alış 9.3181TL
  • Euro Satış 9.2809TL
Reklam
Reklam

ÇETECİ HAKİMLER!

Reklam
, 0 Yorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Seçiminin iptali için oy kullanan Yüksek Seçim Kurulunun yedi üyesi için (ÇETE MENSUBU HÂKİMLER) deyimini kullandı ya! Bir kıyamettir koptu. Elbette, biz YSK’nın anlı-şanlı bu yedi üyesini ÇETECİ olmaktan tenzih ederiz. Ancak, (ÇETECİ HÂKİM) söylemine pek yabancı olduğumuz da iddia edilemez. (FETÖ) deyiminin açılımı (FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ) olduğuna ve (FETÖ) deyimi de bir ÇETENİN adı olduğuna, 5 bine yakın HÂKİM VE SAVCININ FETÖCÜ olmaktan dolayı meslekten ihraç edildiklerine ve çoğunun tutuklu ve hükümlü olduklarını bildiğimize göre, hâkimlerin ve savcıların da ÇETE MENSUBU olmalarının mümkün olduğuna canlı şahitleriyle tanıklık ediyoruz demektir.

İstanbul Büyükşehir Belediye seçiminin iptali için karar veren YSK’nın bu yedi üyesinin ellerini vicdanlarına koyarak üstün ferasetleri ve kendilerine sunulan bilgiler ve belgeler doğrultusunda karar verdiklerinden asla şüphemiz yoktur! Hem, YSK üyeliği gibi adalet mekanizması içinde en yüksek makama yükselmiş bir hâkimin, böylesine önemli davada vicdanının sesinden başka bir sese kulak vereceğine inanmıyoruz! Çünkü İstanbul Büyükşehir Belediyesinin seçiminin haksız olarak iptali demek, sadece İstanbulluların değil, bütün milletin bağrına hançer saplamak demektir.

Aslında, İstanbul seçiminin iptali konusunda oy kullanan bu saygıdeğer yüksek vicdanlı hâkimler bilmeyerek de olsa en büyük zararı iktidar partisine vermişlerdir. Çünkü bu kararlarıyla bir kahraman yaratılmasının yolunu açmışlardır. Maalesef o kahraman da CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’dur. Seçim öncesinde kıyı-köşe bir belediyenin adı sanı duyulmadık başkanı olan Ekrem İmamoğlu şimdi, 82 milyon Türk vatandaşının tanıdığı isim haline dönüştürülmüştür ve bu duruma YSK’nın aldığı kararlar yol açmıştır.

23 Haziran’da yapılacak seçim yenilemesinde yine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilir mi, seçilmez mi bilemeyiz ama YSK’nın iptal kararıyla bir kahraman yaratılmıştır. O kahraman da maalesef Ekrem İmamoğlu’dur!!!

ANEKDOT

Bugünlerde sosyal medyada dolaşan çok ilginç bir paylaşım var. Paylaşımın özeti şöyle:

Adamın birinin tek yumurta ikizi 5 çocuğu olmuş. Adam, bunlardan birisinin başka adamdan olduğunu söyleyerek o çocuğu evlatlıktan reddetmiş.

Paylaşım dönüp dolaşıp YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine getirilmekte ve şu soru sorulmakta. Aynı zarfa atılan beş oy pusulası var. Bunlar (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İlçe Belediye başkanlığı, Belediye Meclisi Üyeliği, İl Genel Meclisi Üyeliği ve Muhtar) seçimleriyle ilgili pusulalar. Bunlardan sadece İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerine ait oy pusulası hileli kabul edilerek iptal edilirken, diğer oylar nasıl oluyor da hilesiz  kabul ediliyor!

TAŞLAMALAR

KONUŞAN BİR TÜRKİYE

BU BİZİM ÖZLEMİMİZ

DİLİMİZİ YUTARSAK

VAH Kİ BİN VAH BİLİNİZ

ELBET KONUŞACAĞIZ

KONUŞMAMIZ GEREKLİ

KONUŞMALI AYDINLAR

SUSMAK KORKAKLIK BELLİ

ÜLKENİN GELECEĞİ

İÇİN KONUŞMALIYIZ

AYDINLIK OLSUN DİYE

GEREKSE YANMALIYIZ

YANMAZSAK AYDINLIĞA

ÇIKMAMIZ MÜMKÜN OLMAZ

VATANINI SEVENLER

BU AŞKLA NASIL YANMAZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN