• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNCE MARDİN’DE, SONRA SİİRT’TE MESAJLAR VERDİ, SEÇİMLER İÇİN (BEKA) YORUMU YAPAN ERDOĞAN MİLLET İTTİFAKI İÇİN YİNE (ZİLLET) İTTİFAKI DEDİ

Reklam
, 0 Yorum

22.Dönem Siirt Milletvekili ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı ile Siirt 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitinglerde halka hitap etti.

Mardin’den Şehrimize gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekileri yoğun bir kalabalık karşıladı. Protokol mensupları yanı sıra partililer ve vatandaşlar Cumhurbaşkanının verdiği mesajları büyük bir ilgi ve dikkatle izlediler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şehrimize gelmeleri dolayısıyla Siirt’in AK Partili yeni ve eski Milletvekilleri yanı sıra çok sayıda işadamları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de Şehrimize gelmişlerdi.

Yine Cumhurbaşkanının Şehrimize gelmeleri dolayısıyla resmi kurum ve kuruluşlar öğle saatinden itibaren tatil edilmişlerdi. Özellikle yoğun koruma önlemleri dikkatleri çekmekteydi.

Erdoğan Mardin ve Siirt’teki konuşmalarında aynı mesajı verirken 31 Mart seçimleri için yine (BEKA) yorumu yaparken, Millet ittifakı için de (ZİLLET İTTİFAKI) söylemini tekrarladı.

Erdoğan konuşmasında, “Şimdi bir yalan uydurdular ben güya HDP’ye oy veren Kürtleri terörist ilan ediyormuşum. Artık baktılar ki tutmuyor bu yalana başvurdular. Ama aynısını Meral Hanım da yapıyor. Dün Denizli’de utanmadan sıkılmadan benim terörist dediğimden bahsediyor. Utan utan sen ne terbiyeden muafsın ya. Şu anda avukatlarımı da görevlendirdim. Benim işim yöneticilerle, halkımla değil” dedi.

Kayyumlara devredilen belediyelerde ilçelerin çehresinin değiştiğini belirten Erdoğan HDP’li belediyelerin çukurlar kazdıklarını, Belediyeye at iş makineleriyle kanal açtıklarını söyledi.

22.dönem milletvekilimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Siirt mitingiyle ilgili geniş haber ve yorumlarımızı yarınki sayımızda sunmağa çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN