• Dolar Alış 7.5593TL
  • Dolar Satış 7.5292TL
  • Euro Alış 8.9590TL
  • Euro Satış 8.9232TL
Reklam
Reklam

CUMHURİYET TOKADI!

Reklam
, 0 Yorum

31 Mart 2019 yerel seçimleriyle 23 Haziran’da yenilenen İstanbul seçimlerinde Cumhur ittifakının sözcüleri hep OSMANLI TOKADINDAN bahsettiler. Muhalefeti kastederek, taraftarlarına (BİR OSMANLI TOKADI VURMAYA VAR MISINIZ!) dediler. Ama özellikle İstanbul Büyükşehir yenileme seçimlerinde OSMANLI TOKADI vurabilmek şöyle dursun kendileri şiddetli bir  CUMHURİYET TOKADI YEDİLER!

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığına bir kere daha ama bu defa kahir bir çoğunlukla seçilen Millet İttifakının adayı CHP’li Ekrem İmamoğlu da, kendisine seçim öncesinde yönetilen (O BİR PROJEDİR) suçlamasını yanıtlarken, (Evet, ben bir projeyim. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş felsefesinin projesiyim. Atatürk Türkiye’sin projesiyim) diyerek yanıtladı.

Gerçekten de, son yüzyıl içinde Türkiye’yi yönetme şansı bulanların hepsi de gerçekte birer Cumhuriyet Projesidirler. Cumhuriyet kurulmasaydı hiç biri cumhurbaşkanı, başbakan, bakan, hatta milletvekili bile olamayacaktı. Bu önemli makamları işgal edenler yatıp, kalkıp, ATATÜRK’E ve silah arkadaşlarına dua etsinler ki, cumhuriyeti kurdular, bu sayede en gariban köylülerin çocukları bile cumhurbaşkanı, başbakan, bakan, milletvekili, vali, paşa, genel müdür oldular. İşte, CUMHURİYET PROJESİ BUDUR.

Cumhuriyetin nimetlerinden yararlanarak bir mevkie, bir makama gelip de cumhuriyetin ve özellikle cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN aleyhinde olanlara seslenerek diyoruz ki, gerçekten de yatıp, kalkıp ATATÜRK’E ve silah arkadaşlarına dua ediniz. Bulunduğunuz makamlara onların sayesinde geldiğinizi asla unutmayınız. Cumhuriyet olmasaydı, kim bilir hangi  padişahın elini, eteğini öpmek için sıraya girecektiniz! Acaba, padişah hazretlerinin elini öpmek şerefine nail olabilecek miydiniz!

Bizce, 23 Haziran seçimlerinde vatandaşlar ATATÜRK VE CUMHURİYET KARŞITLARINA OKKALI BİR CUMHURİYET TOKADI ATMIŞLARDIR. Seçim sonuçlarının özeti budur. İstanbul büyükşehir belediye seçiminin gerçek galibi ne MİLLET İTTİFAKI, ne CHP Adayı Ekrem İmamoğlu ve ne de bir başkası değil, doğrudan doğruya MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’TÜR. CUMHURİYETTİR.

O halde gür sesle haykıralım. Yaşasın MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, YAŞASIN CUMHURİYET!

TAŞLAMALAR

SEÇİM BİTTİ ZAMLARA

GELMİŞTİR ARTIK SIRA

EMEKLİ MAAŞINDAN

BİR SES SEDA YOK HALA

ÇAYA, ŞEKERE YÜZDE

ONBEŞ ZAM YAPILDIYSA

MAAŞLARA DA YÜZDE

ONBEŞLİK ZAM UYGULA

ALIRKEN KEPÇE İLE

VERİRKEN ÇAY KAŞIĞI

TATLI KAŞIĞI OLSUN

BARİ ZAM KARŞILIĞI

VERGİLERİ, ZAMLARI

İŞÇİ, MEMUR ÖDEYEN

VERGİ ALMAK NE MÜMKÜN

PATRONDAN VE ZENGİNDEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN