• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

DEVA PARTİSİ YETKİLİLERİNDEN AÇIKLAMA: SİİRT’TE, HİÇ KİMSEYE İL BAŞKANLIĞI TEKLİF ETMEDİK! (RAPORUMUZU GENEL MERKEZE SUNDUK)

Reklam
, 0 Yorum

Partileri için İl Başkanı adaylığına uygun isimlerin tespiti konusunda çalışmalar yapmak üzere Haziran ayının ilk haftasında Şehrimize gelerek hemşerilerimizle görüşmelerde bulunan ve bu arada İl Başkanlığına talip olan isimlerle ilgili kamuoyu araştırması yapan heyette yer alan Diyarbakır 22 ve 23. dönem Milletvekillerinden Ali İhsan Merdanoğlu ve Genel Başkan Yardımcısı 23. dönem Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen Gazeteniz SİİRT’İ telefonla arayarak sosyal medyada partilerinin Siirt teşkilatı konusunda yer alan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundular.
DEVA Partisi olarak Siirt’te hiç kimseye İl Başkanı olması konusunda bir tekliflerinin olmadığını, yaptıkları görüşmelerle ilgili hazırladıkları raporu Genel Merkezlerinin görüşlerine sunduklarını belirten Ekmen ve Merdanoğlu (Değerlendirmeyi Genel Başkanlık yapacak. Biz, İl Başkanı tespit etmek işinde yetkili değiliz. Tuttuğumuz raporu genel merkeze sunduk.
Durum bundan ibarettir. Sosyal medyada yer alan haberlere itibar edilmemeli) açıklamasında bulundular.
Bu arada anımsatalım. Mehmet Emin Ekmen 2013 yılında AKP tarafından kurulan AKİLLER HEYETİ içinde de yer almıştı.
DEVA Partisi İl Başkanlığı için çok sayıda hemşerimizin müracaatta bulundukları da edinilen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN