• Dolar Alış 7.5796TL
  • Dolar Satış 7.5493TL
  • Euro Alış 8.8341TL
  • Euro Satış 8.7989TL
Reklam
Reklam

DEVAM EDEN ÇALIŞMALAR

Reklam
, 0 Yorum

Yurdumuzun birçok yerinde olduğu gibi, ilimizde de hava soğudu ve bu nedenle yakacak, vatandaşın en önemli tüketim maddesi oldu. Doğalgaz nimetine kavuşmuş olan semtlerimizde vatandaşlar, diğer yakacak türlerini kullanmadaki sıkıntılardan kurtulmuş bulunuyorlar ve bu nimetten yoksun kalan şehrin yukarı kesimleri ise ne zaman Doğalgaza kavuşmuş olacaklarını bilmemenin üzüntüsü içinde; “Bizim günahımız ne?” diye tepki göstermeyi sürdürüyorlar.

Siirt’teki kuru soğuğa rağmen parlak güneş de zaman zaman varlığını hissettiriyor ve bu durum, ele alınmış olan bazı çalışmaların devamına imkan tanıyor. Hava şartlarının müsaitliği açısından ilimiz, birçok ile göre çok daha şanslıdır ve bu şansın en iyi şekilde değerlendirilmesi durumunda, hizmetlerin daha kısa zamanda bitirilmesi şansı mevcuttur.

Gelecek yıla sarkacak önemli hizmet beklentileri, geçmiş yıllarda olduğu gibi yine ulaşım alanında olacaktır ve havadaki müsaitliğe rağmen daha geniş hizmetlere şans tanınmamasını şansızlık olarak görmemek mümkün değildir.  Bazı hizmetler için gönderilmiş olan ödeneğin tenkis edilmemesi için Valimiz sayın Ali Fuat Atik’in çektiği dikkatler hangi ölçülerde dikkate alındığını, yakında yapılacak açıklamalardan anlaşılacaktır derken, güneşi havanın hizmetler bağlamında en iyi şekilde kullanılmasını temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN