• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

DÜNYAYI ESİR ALAN VİRÜS, KORONAVİRÜS!!!

Reklam
, 0 Yorum

Evet, gerçek olan bu! Adı KORONAVİRÜS olan bir virüs bütün dünyayı esir almış durumda!

Dünyanın en kudretli devleti ABD mi, Çin mi, Rusya mı, Hindistan mı, İngiltere mi, Fransa, mı, Almanya mı, hangisi! Koronavirüs bu devletlerin hepsini de esir almadı mı!

Dünyanın en zengin insanları Bill Gates, Warren Buffett, Bernanard Amault ve diğerleri bile kendilerine bulaşır korkusuyla koronavirüsten tir-tir titremiyorlar mı!

Bu virüstür ki Dünyanın en kudretli liderleri Donald Trump, Vladimir Putin, Angela Merkel ve diğerlerini dize getirmiş!

Dünyanın en gelişmiş silahları hangileri. Füze mi, uçak mı, tank mı, tüfek mi, hatta atom bombası mı! Peki, bunlardan hangisi koronavirüsü imha edebilir. Ama o bütün bu silahları kullananları imha edecek güçte!

İnsanoğlu ne kadar güçsüz, zavallı ve âciz! Varlığını ancak 2 bin kat büyüten mikroskopla gözlemleyebildiği bir virüse adeta esir olmuş!

Kâbe’yi sözde yıkmağa giden ASHAB-I FİL’E EBABİL KUŞLARI musallat olmuştu! Âd, Semud, Ashab-ı Hicr, Ashabı Karye, İrem, Medyen, Sebe  halkı, Ashab-ı Sebt, Ress Kavmi, Firavunlar, Hamanlar, Bel’amlar, Karunlar hep helâk edilmediler mi!

Evet, insanlar gerçekten çok âciz ve zavallı! Böyle olmasaydı, ancak 2 bin kat büyüten mikroskobun altında görülen bir virüse esir olur muydu!

Ne dersiniz, bu virüs insanları kendilerine getirecek mi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN