• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

ENİŞTEMİZ, 22. DÖNEM SİİRT MİLLETVEKİLİ VE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN 12. CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN BUGÜN ŞEHRİMİZDE BEKLENİYOR

Reklam
, 0 Yorum

ENİŞTEMİZ, 22. DÖNEM SİİRT MİLLETVEKİLİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN 12. CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN  31 MART 2019 TARİHİNDE YAPILACAK YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI  KAPSAMINDA BUGÜN ŞEHRİMİZDE BEKLENİYOR.

Saat 16:00 sıralarında Şehrimizde olması beklenen Cumhurbaşkanı için Valilik, Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı tarafından en üst düzeyde hazırlıklar sürdürülmektedir. Cumhurbaşkanımızın, Şehrimizle ilgili kesin programı açıklanmamış olmakla birlikte Mardin’den, Siirt’e intikal edeceği ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanında halka hitap edeceği edinilen bilgiler arasında. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Siirt’teki etkinliklerini izlemek için ilçelerimizden ve çevre illerden çok sayıda vatandaşların gelecekleri bu sebeple Şehrimizde olağanüstü bir gün yaşanacağı anlaşılmaktadır. Bu arada güvenlik tedbirlerinin en üst düzeye çıkarıldığı, komşu illerden takviye güvenlik ekiplerinin geleceği de edinilen bilgiler arasında. Sayın Cumhurbaşkanımızın seçim çalışmaları kapsamında teşrif edecek bile olsa, Siirt’le ilgili vereceği müjdeli haberleri büyük bir heyecanla izleyecek ve bekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN