• Dolar Alış 8.1479TL
  • Dolar Satış 8.1154TL
  • Euro Alış 9.6291TL
  • Euro Satış 9.5907TL
Reklam
Reklam

(ERKEK SÖZÜ) DEĞİL, MERAL AKŞENER SÖZÜ!

Reklam
, 0 Yorum

MHP, daha önce Fetöcülükle itham ettiği İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e bu yakınlarda (PARTİNE GERİYE DÖN) çağrısında bulunmuştu. Çağrının bizzat MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından yapılmış olması elbette daha da önemliydi. Demek oluyor ki, Sayın Akşener’in FETÖCÜ olduğu yolundaki iddialar yalandı. Bunu, kendisini partiye dönmeye davet etmekle MHP’lilerin kendileri ikrar etmiş oldular.

Meral Akşener’in MİLLET İTTİFAKINDAN koparılmak istenmesinin sebebi belli. Önümüzdeki seçimler çok kritik olacak. Yüzde 1 oy farkı dahi, Türkiye’nin gidişatını değiştirebilecek. İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Akşener, MHP tarafından yapılan daveti reddetmek yanında Perşembe günü İzmit’te CHP’li Belediye tarafından yapılan törenlere katılmakla, kendisini MHP’ye geri dönmek için davet edenlere adeta tokat gibi bir cevap vermiş oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte İzmir Belediyesinin düzenlediği etkinliğe katılan Akşener’in, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na iltifatları, açık bir şekilde MHP’ye cevap teşkil ediyor ve MİLLET ittifakında kalacağının kararlılığını sergiliyordu.

İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri televizyon ekranlarından izleyen bütün vatandaşlar anlamış oldular ki, İYİ Partinin, Cumhur ittifakına katılması ham bir hayâlden ibarettir.

Yani, Meral Hanım sözünün eri bir Genel Başkan olduğunu ispatlamıştır. Hani bizde (ERKEK SÖZÜ) diye yanlış bir deyim vardır ya! İzmit’te düzenlenen siyasi tablo içinde bu sözü (MERAL SÖZÜ) olarak değiştirsek yeridir.

Bakın, size gerçeği söyleyeyim. Biz erkekler her ne kadar (ERKEK SÖZÜ) deyiminin arkasına sığınsak bile, gerçekte BAYANLARIN VERDİKLERİ SÖZLERE DAHA ÇOK SAHİP ÇIKTIKLARI GERÇEĞİNE HEP ŞAHİT OLMUŞUZDUR.

Bu açıdan, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i kutluyor ve MİLLET İTTİFAKI içindeki pozisyonunu koruduğu için teşekkür ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN