• Dolar Alış 7.9641TL
  • Dolar Satış 7.9324TL
  • Euro Alış 9.4252TL
  • Euro Satış 9.3876TL
Reklam
Reklam

ERUH-ÇİZMELİ JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI TÖRENLE AÇILDI

Reklam
, 0 Yorum

İlimiz Eruh ilçesinde Çizmeli Jandarma Karakol Komutanlığı yeni hizmet binası törenle hizmete açıldı.

Karakolda düzenlenen açılış töreni, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Kurban kesilerek dua edilen törende, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay, Vali Ali Fuat Atik ve beraberindeki heyete karakol hakkında bilgi verdi.

Yeni hizmet binasının hayırlı uğurlu olmasını dileyen Vali Atik, Karakol binasını gezerek, inceledi. Vali Atik ve beraberindeki heyet daha sonra kahraman Mehmetçiklerle bir araya gelerek, askerlerle birlikte karavanadan yemek yedi.

Çizmeli İlkokulunu ziyaret eden Vali Atik ve beraberindekiler, burada öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerle sohbet eden Vali Atik, okula devam etmeleri konusunda öğrencilerden söz aldı.

Yapımı tamamlanan Çizmeli Köyü camii ve taziye evinde de incelemelerde bulunan Vali Atik,  daha sonra Eruh ilçemize geçerek,  ilçe Kaymakamı Murtaza Dayanç’tan yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.

Tören ve ziyaretlere, Siirt 3. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Mehmet Fevzi Kenasarı, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay  ile diğer protokol üyeleri de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN