• Dolar Alış 7.9432TL
  • Dolar Satış 7.9115TL
  • Euro Alış 9.4266TL
  • Euro Satış 9.3890TL
Reklam
Reklam

“EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ”

Reklam
, 0 Yorum

Bir TV kanalında “EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ” adı altında yayınlanan bir dizi vardır. Dizinin başlamasından bu yana sayılabilseydi, sözde bu mafya örgütlerinin yaptıkları katliamlarda öldürülenlerin sayılarının binleri bulduğunu söyleyebiliriz. Doğrusunu isterseniz, mafya örgütlerinin bir kısmını kahraman, bir kısmını hain olarak lanse eden bu dizi, Türkiye’nin gerçeklerine uyuyor gibi. Bakın mesela suç örgütü lideri olarak cezaevinde yatan ve adeta özel bir afla tahliye edilen Alaattin Çakıcı, Türkiye Cumhuriyetinin ana muhalefet Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu bile tehdit etmek cesaretini bulabiliyor. Düşünebiliyor musunuz, aynı Alaattin Çakıcı daha önce de Başbakanlığı döneminde Recep Tayyip Erdoğan’ı, ve bir ara MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi bile tehdit etmişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak internetteki paylaşımında “Bak Kemal Kılıçdaroğlu, kitle psikolojisi ile sana hainler gaz verir, zorda yanında olmazlar. Onun için sana ‘akıllı ol’ diyorum” diyerek tehdit eden Çakıcı, organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş biri.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Meclis grup toplantısında yaptığı konuşmada AKP’nin “yargıda reform” iddiasını eleştirmiş ve “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” sorusunu sormuştu.

Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında kendisini ima ederek “mafya” dediğini belirten Çakıcı, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı yazılı açıklamasında, CHP liderine “Akıllı ol”, “Vatan hainleri ile Bahçeli’yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın”, “kazığa oturturum” gibi tehdit ve hakaret içerikli ifadelerle seslendi.

Tartışmaya, MHP lideri Devlet Bahçeli de katılarak CHP liderini yerden yere vurdu. Bahçeli, bir kez daha Çakıcı’ya sahip çıkarken Kılıçdaroğlu’nu ise ülkeye ihanet etmekle suçladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alaattin Çakıcı ile ilgili kendisine yönelttiği eleştirilere cevap verirken, CHP’nin tarihi sorununun Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibi olduğunu söyleyerek Alaattin Çakıcı’ya bir kez daha sahiplenmiş ve onun için “dava arkadaşım” ifadesini kullanmış.

Alaattin Çakıcı ile CHP arasındaki “mafya” kavgasına MHP lideri Bahçeli’de katılarak Twitter’dan yaptığı açıklamada Alaattin Çakıcı ile olan ilişkisine cevap veren Bahçeli, Kemal Kılıçdaroğlu’nu hainlikle suçladı PKK ile örtülü ilişki kurmakla suçlayarak twitter hesabından şöyle bir açıklama yapmış:

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur.

Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır.

Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir.

Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: 1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır.

Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir.

Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır.”

Şimdi, gelin de “EŞKIYA DÜNRYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ” dizisindeki olayları bu açıklamalara göre yorumlayın.

TAŞLAMALAR

EŞKIYALAR DÜNYAYA

HÜKÜMRAN OLMAZ DENİR

HATTA BU SPOT İLE

DİZİLER DE ÇEKİLİ

MEĞER EŞKIYA ÇOKTAN

DÜNYAYA HAKİM OLMUŞ

BAZI ÜLKELER VAR Kİ

DEVLET EŞKIYA OLMU

ADALETİ OLMAYAN

DEVLET EN BÜYÜK ÇETE

DEVLET EŞKIYA OLSA

VAR MI BUNA REÇETE

BİR MAFYA BOZUNTUSU

ANA MUHALEFETİ

TEHDİT EDEBİLİYOR

GAYRİ DÜŞÜN MİLLETİ

BEN KENDİM TESLİM OLDUM

MAFYA ZİHNİYETİNE

BENİM CANIM TATLIDIR

DEVLET BATMIŞ BANA NE!

 DEMOKRASİYİ RAFA

KALDIRIRSANIZ ŞAYET

BAŞKA NE BEKLERSİNİZ

OLACAĞI BU ELBET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN