• Dolar Alış 7.9641TL
  • Dolar Satış 7.9324TL
  • Euro Alış 9.4252TL
  • Euro Satış 9.3876TL
Reklam
Reklam

FETÖ OPERASYONLARI

Reklam
, 0 Yorum

FETÖ operasyonlarının ardı, arkası gelmiyor. Bugün de bir FETÖ operasyonu vardı. 53 muvazzaf asker hakkında tutuklama kararı çıkarılmıştı. Öyle anlaşılıyor ki, FETÖ belâsından kolay-kolay kurtulmamız mümkün değil. Kamu kurum ve kuruluşlarına, STK’lara öyle bir sızmış, dal-budak salmış ki, (at izinin, it izine karışmamasının) mümkünü yok. Kamu kurum ve kurum çalışanlardan bazı kötü niyetlilerin FETÖCÜSÜNÜ kullanarak, bir yerde kurum içindeki rakiplerini tuşa getirmek istedikleri gerçeğiyle karşı karşıyayız. Memur, müdürünü mü; müdür, memurunu mu sevmiyor, ya da bir personel, kendisine rakip gördüğü bir personeli mi ekarte etmek istiyor, bir şekilde FETÖCÜ DAMGASI vurmayı başardı mı yeterli olmakta!

FETÖ öncesi, bu gibi suçlamalar PKK üzerinden yapılırdı. Birisinin ayağı kaydırılmak istendiğinde (PKK’LI VATAN HAİNİ) damgası ile işinin bitirilmesi sağlanırdı. Şimdi, ayak kaydırma oyununda FETÖCÜLÜKLE SUÇLAMAK en geçerli taktik olmuş gibi!

Artık, PKK ile suçlamak pek itibar görmüyor. Ama FETÖCÜLÜKLE suçlananın vay haline. FETÖCÜ DAMGASIYLA DAMGALANDIN MI sürgünlerden sürgün, ölümlerden ölüm beğen! Hayatında, FETÖCÜLERLE hiçbir iltisakı olmazsa bile, (ÇAMUR AT, İZİ KALSIN) kabilinden birine bu çamur sıçratıldı mı, yandı gülüm keten helva…

Öyle anlaşılıyor ki, bu millet FETÖ BELÂSINDAN kolay-kolay kurtulamayacak. Pisliklerinin sıçramadığı kurum, kuruluş, STK kalmamış gibi. Ah FETÖ, VAH FETÖ SEN NE BELÂYMIŞSIN, SEN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN