• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI!

Reklam
, 0 Yorum

Son günlerde en çok tartışılan sorunlardan biri de (FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI) konusudur. Askeriyede, adliyede, mülkiyede, emniyette, eğitimde, üniversitelerde özet olarak devletin bütün kurum ve kuruluşlarında AYAĞI tespit edilen FETÖ’NÜN her ne hikmetse SİYASETTEKİ MÜBAREK AYAĞINI BUGÜNE KADAR TESPİT MÜMKÜN OLMADI! Bu arada, ehl-i siyaset birbirini suçlamakla meşgul! Kılıçdaroğlu’na göre ERDOĞAN; Erdoğan’a göre Kılıçdaroğlu SİYASİ AYAK!!!

Muhakkak olan şu ki, SİYASİ AYAK OLMAZSA, FETÖ’NÜN darbeye kalkışacak kadar yol alması mümkün olamazdı. FETÖ’YÜ güçlü kılan gerçekte SİYASİ AYAKTI! Siyasi ayağı olmazsa, topal ördek olurdu.

FETÖ’NÜN geçmişine yönelik videolar, fotoğraflar, demeçler vardır. 2013 yılında 17/25 Aralık günleri meydana gelen meşhur olaylar öncesi FETÖYE ait videoları, fotoğrafları, demeçleri incelerseniz, SİYASİ AYAK zaten açıkça ortaya çıkacaktır. Bunun için 2013 yılının 17/25 Aralık arası günlerini milat olarak kabul edenler vardır! Hani (MİLATTAN ÖNCE), (MİLATTAN SONRA) denilerek tarihi olaylar detaylanıyor ya! FETÖ için de 17/25 Aralık öncesi ve sonrası diye tasnifler yapılmaktadır. 17/25 Aralık öncesi verilen demeçler, çekilen videolar, yayınlanan fotoğraflar, HÜKÜMSÜZ kabul edilirken, 17/25 Aralık 2013 sonrası MİLAD kabul edilmektedir!

Gerçek olan bir husus da FETÖ’NÜN CİA Ajanı olduğudur. Hükümet bugüne kadar FETÖNÜN elebaşı olan Fethullah Gülen’in iadesi için ABD’ye 7 ayrı iade talebinde bulunmuştur.  Taleplerin 4’ü Gülen’in 15 Temmuz darbe girişimi öncesi faaliyetlerini, 3’ü ise darbe girişimi sonrasını kapsıyor. Aramızdaki suçluların iadesi anlaşmasına rağmen ABD, FETÖ örgütünün lideri konumundaki Fethullah Gülen’i iade etmedi. Çünkü ABD, kullandığı örgütlerin liderlerini asla iade etmez! Devlet içindeki FETÖ’cülerden hâlâ beklentisi varsa hiç etmez. Hele ki bu örgütü küresel düzeyde kullanıyorsa.

ABD, FETÖYÜ sadece Türkiye’de değil, bütün Türki cumhuriyetlerde, hatta halkı Müslüman ülkelerde de kullanmıştır ve kullanmağa devam etmektedir. Fetö’nün Türkiye’deki okullarının, yurtlarının, dershanelerinin kapanmış olmasına karşılık, birçok ülkelerde okulları, yurtları, dershaneleri vardır. Bu okulların, dershanelerin ve yurtların yöneticileri, öğretmenleri genelde CİA adına çalışan ajanlardır.

Türkiye’de, FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI TARTIŞMASI SÜREDURSUN, FETÖ, PENSİLVANYA’DA KRALLAR GİBİ YAŞAMAKTA!

ANEKDOT

Bir gün, köyün çocukları dere boyuna dizilmiş, ayaklarını suyun içine koymuş oturuyorlarmış.

O sırada, tarlada çalışmaktan yorulan Nasrettin Hoca serinlemek için derenin kenarına gelmiş. Hoca’yı gören çocuklar hemen bir muziplik düşünmüşler, başlamışlar bağırıp, çağırmaya.

Nasrettin Hoca çocuklara:

-Ne oldu çocuklar? Ne diye bağırıp duruyorsunuz? diye sorunca, çocuklardan biri ağlamaklı konuşarak cevap vermiş:

-Sorma Hocam, suyun içinde ayaklarımız birbirine karıştı. Hangisi kimin ayağıdır, bulamıyoruz.

Çocukların kendisiyle dalga geçtiklerini anlayan Nasrettin Hoca tatlı tatlı gülümseyerek:

-Aaa çocuklarım, tasalandığınız şeye bakın, hiç merak etmeyin, ben şimdi sizin ayaklarınızı bulurum diyerek elindeki sopayı suya, daha doğrusu çocukların suyun içindeki ayaklarına vurmağa başlamış. Sopanın acısıyla, çocuklar neye uğradıklarını şaşırıp ayaklarını sudan çıkararak kaçmağa başlamışlar.

Nasrettin Hoca arkalarından seslenerek söylenmiş:

-Bakın, ayaklarınızı nasıl da buldunuz!

***

FETÖ’NÜN siyasi ayağını bulmak için galiba bir Nasrettin Hoca sopası lâzım…

TAŞLAMALAR

BULAMADIK FETÖ’NÜN

SİYASİ AYAĞINI

HAZRET TÜM KURUMLARA

DÖŞEMİŞKEN AĞINI

KIRILASI AYAĞI

BULMAK BU KADAR ZOR MU

SİYASİ AYAK KİMDİR

BU MİLLET BİLMİYOR MU

BİLEN BİLİYOR ELBET

SİYASİ AYAKLARI

SEN EY BİLMEZDEN GELEN

BIRAK BU AYAKLARI

FETÖYÜ METH-Ü SENA

EDEN KİMLERDİ ÖNCE

SİYASİ AYAKLARI

İŞTE ONLARDIR BENCE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN