• Dolar Alış 7.7778TL
  • Dolar Satış 7.7468TL
  • Euro Alış 9.1135TL
  • Euro Satış 9.0771TL
Reklam
Reklam

FEYZİOĞLU’NDAN, BİR DE ÇOCUK PARKI SÖZÜ

Reklam
, 0 Yorum

Siirt’imizin Barosu’na kazandırılacak hizmet binasının temel atma merasimi için gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Metin Feyzioğlu, temel atma töreninden önce şehrin değişik noktalarında esnaf ziyareti gerçekleştirerek, hemşerilerimizle sohbette bulundu. Değerli hukukçu, ilimizin de Avukatları çatısı altında toplayacak bir binaya kavuşturulacağı sözünü daha önceki gelişlerinde vermişti ve bu sözünü yerine getirdi.

Temel atma törenindeki konuşmasında yarının nesilleri olan çocuklara verilen önemin altını çizerek; “Doğamız bu, çocuklar için yaşıyoruz..” diyen Feyzioğlu, tören konuşmalarının sonlanmasından sonra alandaki çocuklara hediyeler dağıtarak sevindirmekle kalmadı, kendileri için de bir Çocuk Parkı yapacağının müjdesini verdi. Konuşmasının bir bölümünde de; “Biz Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya pozitif ayrımcılık yaptık.. Zor şartlar altında görev yapan meslektaşlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz…” diyerek, iki bölgenin pozitif ayrımcılığa ihtiyacı olduğu mesajını verdi sanırım. Şüphesiz, ilimize kazandırılacak olan Baro hizmet binası, Metin Feyzioğlu ismini yaşatmış olacaktır.

İlimiz Avukatlarının, çatısı altında ikamet edecekleri modern bir binaya kavuşturulmalarına yönelik sayın Feyzioğlu’nun verdiği sözü yerine getirmesinde, bina alanının bulunması desteği veren sayın ilgililer de, inşaatına başlanacak binanın temeli atıldığında güzide hukukçuların sevincini paylaştılar. 1,5 yıl içinde bitirilmesi hedeflenen Siirt Barosu Hizmet binasını Siirt’e kazandıran Feyzioğlu’nu binanın açılışında da aramızda görmek, bizleri sevindirecektir derken, verdiği sözü yerine getiren değerli hukukçuyu, kendisine destek veren muhterem ilgilileri kutluyor, temeli atılan binanın Avukatlarımıza ve tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN