• Dolar Alış 7.9641TL
  • Dolar Satış 7.9324TL
  • Euro Alış 9.4252TL
  • Euro Satış 9.3876TL
Reklam
Reklam

GERÇEK SOYKIRIMCILAR!

Reklam
, 0 Yorum

Her 24 Nisan günü ısıtılıp-ısıtılıp önümüze temcit pilavı gibi sürülen (ERMENİ SOYKIRIMI YALANI) bu yıl da ısıtılıp servis edildi. 1915 yılında Osmanlı İmparatorluğu döneminde yaşanan TEHCİR için (SOYKIRIM) diyen ülkeler ve liderler var.

Oysa 1915 yılında yaşananlar gerçekte bir TEHCİR olayıdır. Düşmanlarla iş birliği yapan Ermenileri, bu konuda pasifize etmek amacıyla yapılan bir (nakli mekan) mekan değişikliğidir.

Biz biliyoruz ki bu ülkede ne Ermenilere, ne başka ırklara karşı asla bir soykırım işlenmemiştir. Bunun için vicdanlarımız rahattır! Her yıl, temcit pilavı gibi ısıtılıp, Türkiye’nin önüne konulan (Ermeni Soykırımı!) iddialarından artık gına geldi.

Peki, bu sözde Ermeni soykırımı iddialarının gerekçesi nedir. Osmanlı İmparatorluğu I. Dünya Savaşı esnasında devlete isyan eden ve dış güçlerle ittifak halinde olan Ermeni vatandaşlarını tehcire tabi tutmuştur. Aslında Ermeni katliamı değil, ortada bir vatan savunması vardır. Osmanlılar, düşmanlarıyla ittifak halinde olan Ermenilere karşı katliam değil, vatanlarını savunmuşlardır.

Ermeni soykırımı iddialarının “EMPERYALİST BİR YALAN OLDUĞU” artık kanıtlanmıştır.  Türkiye Cumhuriyetini gayri meşru gibi göstermektir.

Ermenilere soykırım uygulandığını iddia eden devletlerin işledikleri gerçek soykırımlar neden  gündeme getirilmiyor. İşte, gerçek soykırımlardan bazıları:

Fransa’nın, Cezayir’de uyguladığı soykırım, Fransızlar, 1830 – 1962 yılları arasında 1 milyon Cezayirliyi öldürdü.

Amerika’da, Kızılderililere karşı girişilen soykırım.

Norveçlilerin, 1920-1930 yılları arasında tater’lere karşı giriştikleri imha politikaları.

İngilizlerin, Avusturyalı yerlileri imha etmeleri,

Almanların, Batı Afrika’da Namibyalılara uyguladığı soykırım,

Yine Almanların, Yahudilere karşı soykırımları,

Amerika’nın ve İngilizlerin, Almanlara karşı giriştikleri soykırımlar,

Danimarkalıların Alman mültecilere uyguladığı soykırım,

Rumların, Kıbrıs’ta Türklere uyguladığı soykırım,

Yunanlıların ve Bulgarların Batı Trakya Türklerine karşı giriştikleri soykırımlar,

Tabii, bütün bunların yanında daha nice soykırımlar da yaşanmıştır. Ancak, bunların hiçbirini anımsamayan ABD ve AB ülkeleri, Ermeni soykırımı yalanına her fırsatta sarılmakta ve Türkiye’yi sıkıştırmak için her yıl Nisan ayının ortalarından itibaren temcit pilavı gibi ortaya sürmektedir. 24 Nisan tarihi bu açıdan, oldukça önemlidir. Dikkatli olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN