• Dolar Alış 7.8338TL
  • Dolar Satış 7.8025TL
  • Euro Alış 9.1583TL
  • Euro Satış 9.1217TL
Reklam
Reklam

GÜZELLİKLERİN GÖLGELENMESİNE GEÇİT VERİLMEMELİDİR!

Reklam
, 0 Yorum

Kayyumluğunu Vali Yardımcılarımızdan sayın Ceyhun Dilşad Taşkın’ın yaptığı merkez ilçe Belediyemizin bugünlerde gerçekleştirdiği hizmetlerden biri de şehrin görünümünü güzelleştirmektir ve Cumhuriyet Meydanı yanı sıra Kent Meydanında sağlanan göz kamaştırıcı güzellikler, hemşerilerimin takdirini kazanmaktadır.

Önemli hizmetlerin yanı sıra, şehrin güzelliğine önem verilmesinin isabetliliğinden söz edilen mecliste, Cumhuriyet Meydanı’nda sağlanan güzelliklere meydana park eden araçların gölge düşürdüğüne de değinen bazı hemşerilerim konuya dikkat çekmem temennisinde bulundular ve bu temenniyi haklı bulduğum için sayın Taşkın Başkana iletmek istedim.  Meydanda gerçekleştirilen güzelliklere gölge düşüren olumsuzluklar giderilirse, bu konuda gösterilen duyarlılık çok daha makbul addedilecektir.

Dolmuşlar için Erdef oteli arkasındaki alanın kullanılabileceğinden söz eden hemşerilerimiz, diğer özel araçların park edilebileceği otoparkların aynı noktada mevcut olduğunu ve bu nedenle söz konusu araçların da mevcut  o otoparklara gönderilebileceğini belirtiyorlar. Belediye Başkan Vekili sayın Ceyhun Dilşad Taşkın’ın icra ettiği hizmetlere gölge düşürülmesine izin verilmemesi dileğiyle, beklentiyi seslendiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN