• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

HASTALARI SEVİNDİREN DOKTORLARIMIZ…

Reklam
, 1 Yorum

İnsanın yaşamında doktorluk mesleği kutsal bir meslektir ve hastalıklarını tedavi ettirmek gayesiyle bu kutsal meslek erbaplarına başvuruda bulunan vatandaşlarımız, öncelikli olarak kendilerinden güler yüz ve moral verici söylem beklerler. Bir büyüğümün bu konuda dillendirdiği bir tespiti dinlerken, ifade ettiği sözlerle aynen değerli okuyucularıma aktarmak isterim. “Siirt’i terk etmeyerek mesleğini burada icra etmeye devam eden eski Belediye Başkanlarımızdan Barış Meclisi Siirt Platformu sözcüsü ve Tabipler Odası Başkanı Op. Dr. sayın Ekrem Bilek’in Baştabipliğinde hizmet sunan Hayat Hastanesine giden vatandaşlar; gerek sayın Bilek, gerekse diğer muhterem doktorlardan gördükleri sıcak ilgiden derin memnuniyet duymaktadırlar. İç Hastalıklar ve Yoğun Bakım Uzmanı sayın Dr. Nezir Güllü ve yine İç hastalıklar Uzmanı sayın Dr. Necip Nas’ın güzelliğinden söz eden hasta sahipleri, gerçekten de tüm doktorlar hastalarına şefkatle yaklaşıyorlar ve benzer sözlerle duydukları memnuniyeti vurguluyorlar…”

“Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi” sözünün taşıdığı önem doğrultusunda hastalara şefkatle yaklaşan adı geçen muhterem doktorlarla tüm saygıdeğer doktorlarımıza saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

1 yorum “HASTALARI SEVİNDİREN DOKTORLARIMIZ…”

  1. Ben Dr Yavuz Yücel’in burada olmasından ve annemi takip etmesinden son derece memnunum. Allah onun gibileri eksik etmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN