• Dolar Alış 7.9039TL
  • Dolar Satış 7.8723TL
  • Euro Alış 9.2835TL
  • Euro Satış 9.2465TL
Reklam
Reklam

HATİPOĞLU’NA NE KADAR ÜCRET VERİLDİ!

Reklam
, 0 Yorum

Geçen hafta sonu ilimize gelen Baykan Ziyaret’te ve Siirt İl Merkezinde konferanslar veren İlahiyatçı Prof. Dr. Sayın Nihat Hatipoğlu için Baykan Kaymakamlığının ve Siirt Belediyesinin astronomik ücretler ödediği iddiaları dolaşıyor. Biz, bu iddiaların mesnetsiz olduğuna inanmakla birlikte, konunun açıklığa kavuşması açısından Siirt Belediyesinin ve Baykan kaymakamlığının Muhterem Hocamıza (çam sakızı, çoban armağanı) kabilinden ödenen bir harcırah ve ücret varsa, açıklanmasını temenni ediyoruz.

Kamuoyunda öylesine astronomik ücret ödemesi iddiaları dolaşıyor ki, doğrusunu isterseniz, iddia edilen rakamlara asla itibar etmiyoruz. Çünkü ne Siirt Belediyesi, ne de Baykan Kaymakamlığı, netice itibarıyla halkın parasından böylesine savurganlık yapamaz. Kaldı ki, Muhterem ve dini bütün Hocamızın da kendisine böylesine astronomik ücret ödenmesi durumunda, bunu elinin tersiyle iteceğine, vatandaşların vergilerinden oluşan yüksek meblağda bir ödemeyi kabul edeceğine asla inanmıyoruz. Hem inanıyoruz ki, Muhterem Hocamız zaten bu gibi konferanslarının çoğunu ALLAH RIZASI için ve MECCANEN yapmaktadır. Bu bakımdan, kulaktan dolma iddialara itibar edilmemesi gerekeceğini söylüyoruz.

Evet, İlahiyatçı Allame Prof. Dr. Sayın Nihat Hatipoğlu’na Siirt Belediyesi ve Baykan Kaymakamlığınca yapılmış bir ödeme varsa, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve Hoca hakkında suizanda bulunanlara cevap teşkil etmek üzere açıklanmasını temenni ediyoruz…

TAŞLAMALAR

BİL EN İYİ YATIRIM

İNSANA YAPILANDIR

İNSANA YATIRIM YAP

BİL Kİ ZÜBDE İNSANDIR

 

İNSANLARI EĞİTMEK

SADAKADAN İYİDİR

BİL EN İYİ SADAKA

İNSANLARA BİLGİDİR

 

OKUYUP ÖĞRENELİM

OKUMANIN YAŞI YOK

İNSAN GERÇEKTE CAHİL

BİLMEYENİN İŞİ YOK

 

İNSANLARI EĞİTMEK

BU OLMALI İLK NEDEF

İNSANIMIZ BİLİMDE

ÇOK GERİDİR MALESEF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN