• Dolar Alış 7.9039TL
  • Dolar Satış 7.8723TL
  • Euro Alış 9.2835TL
  • Euro Satış 9.2465TL
Reklam
Reklam

HIZINI İÇİŞLERİ BAKANI SAYIN SÜLEYMAN SOYLU’DAN ALAN SAYIN VALİMİZ!

Reklam
, 0 Yorum

Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu, atandıklarından bu yana İlimizin ve hemşerilerimizin sorunlarının tespiti için sadece Şehir içinde değil, ilçelere, hatta köylere bile geziler düzenleyerek vatandaşların sorunlarını ilk ağızdan öğrenmek gayreti içinde bulunuyor.  Bu pandemi belâsı olmasaydı, muhakkak halkla daha çok iç-içe olacak, Siirt’i ve Siirtlileri yakından tanımak hususunda eforunu zirveye taşıyacaktı.

Yaptığı geziler meyanında Gazetemizi de ziyaret eden Sayın Valimizin ne kadar mütevazi, hoşsohbet bir yapısı olduğunu yakından müşahade ettik ve bu açıdan hizmet aşkıyla dolu olduğu konusundaki kanaatimiz perçinlendi.

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun performansını örnek aldığını gözlediğimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu da sonuç itibarıyla Trabzonlu. Yani, Sayın Soylu’nun hemşerisi. Belli ki, Trabzon’un suyunda, toprağında hikmet var, bereket var. Öyle ya, terörün bitirilmesi konusundaki azmiyle bir KATO Dağında, bir Şırnak’ta, bir Pervari’de bir yurdun başka bir bölgesinde gördüğümüz Sayın Soylu gibi, Sayın Valimizi de bir Eruh’ta, bir Şirvan’da, bir Kurtalan’da, bir Baykan’da görmeğe alıştık.

Anlaşılan o ki, Sayın İçişleri Bakanımız Vali atamalarında kendi hızına erişecek Valilerle iş yapma kararlılığı sergilemektedir. Böyle bir kararlılık sergilenmezse, terörü bitme noktasına getirmek mümkün olur muydu.

Sözün özü, gecesini gündüzüne katarak çalışan bir İçişleri Bakanına da, gecesini gündüzüne katarak çalışan Valiler gerekir. Bu açıdan, terörü bitirme noktasına getiren İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’yu ve hızına yetişecek tarzda atadığı Valilerini, jandarma komutanlarını, emniyet müdürlerini kutluyor, Gazetemize gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı özellikle de Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN