• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

İçişleri Bakanı Soylu, Yeni Yıla Kato Dağında Girdi

Reklam
, 0 Yorum

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı Müşaviri hemşerimiz Fevzi Sevgili ve İşadamı hemşerimiz Ethem Sancak’la birlikte yeni yıla Kato Dağı’nda kurulan üs bölgesinde nöbet tutan askerlerle girdi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ateş, gece ve açık hava
Beytüşşebap ilçesine bağlı 2 bin 900 rakımlı Kato Dağı’na çıkan Bakan Soylu, Nöbet tutan askerlerin yeni yılını kutladı, çeşitli ikramlarda bulundu. 19 Nisan tarihinde Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde bulunan Kato Dağı’nda başlatılan ve 160’a yakın terör örgütün sığınakları imha edildiği operasyon bölgesinde kurulan üs bölgesini ziyaret eden Soylu, akşam yemeğinin ardından askerlerle bir süre sohbet etti.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, açık hava ve doğa
Yeni yıla jandarma komandolarla beraber giren Soylu, 2018’in hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Bakan Soylu, “2018 içerisinde şehirlerimiz, kırsallar ve özellikle bulunduğumuz alanlar gibi alanlar dahil olmak üzere, tüm güvenlik kuvvetlerimiz her noktada olacaklar. Yapacağımız işler var. Neler yapacaklarımızı çok iyi şekilde planladık. 2018’in sonunda inşallah bugünden çok daha iyi bir noktada, aziz milletimize attığımız adımları anlatmak durumunda kalacağımıza olan inancımız tamdır. 2018’de sadece kendi içimizde değil, sınırlarımız ötesinde de yapacaklarımız olacak. Terörü aslında Türkiye’ye hazırlık yaptıkları kaynakta kurutmak bizim temel stratejimizdir. Bu stratejimizi 2018 yılında da devam ettireceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN