• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

İLİMİZ MİLLETVEKİLİ OSMAN ÖREN, ZÜBEYDE HANIM LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNURKEN, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE OKUL YÖNETİMİNİ KUTLADI

Reklam
, 0 Yorum

Siirt Milletvekili Osman Ören, Zübeyde Hanım Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki dezenfektan, sıvı sabun, kolonya ve çamaşır suyu üretim tesisinde incelemelerde bulundu. Ören, üretimden memnuniyet duyduğunu belirterek, Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, Okul Müdürü Sevda Onay ile öğretmenleri kutlayarak teşekkür etti.

İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç’la birlikte okula giden Ören, üretim yapılan yeri gezerek Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip ve Lise Müdürü Sevda Onay’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tesisi ezdiğini ve bilgi aldığını belirten Ören; “Buradaki tesisi gördüm. Başta Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürü öğretmenler ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah okulumuzun bu üretici vasfı memleketimize bir katkı sağlayacaktır. İl teşkilatı olarak kendilerine her türlü desteği vereceğimizi buradan ilan etmek istiyorum dedi.”

Kamu kurum ve kuruluşlarına da seslenen Ören;”Kamu kurum ve kuruluşları buradan duydular. Buradaki ürünler hem ucuz ve hem de kaliteli. İhtiyaç duydukları ürünleri buradan alma yolunu tercih etsinler çağrısında bulundu.”

Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip de desteklerinden dolayı Milletvekili Ören ve İl Başkanı Av. Olgaç’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN