• Dolar Alış 7.5796TL
  • Dolar Satış 7.5493TL
  • Euro Alış 8.8341TL
  • Euro Satış 8.7989TL
Reklam
Reklam

İşadamı Hemşerimiz Sabahattin Kılıççıoğlu, Mersin TSO Adaylığını Açıkladı

Reklam
, 0 Yorum

DAĞ-SA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Hemşerimiz Sabahattin Kılıççıoğlu, (MTSO) Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adaylığını açıkladı.
Kılıççıoğlu; Ülkemizde, ardından da Dünyada bir türlü buluşamayan, entegre olamayan, birçok kentte olmayan tüm güzel imkanlarına rağmen kendini aşamayan, daha da önemli bir Büyükşehir statüsünde olmasına rağmen kendine has bir kimlik kazanamayıp sadece büyük bir il olmaktan öteye geçemeyen kadim kentimiz Mersin’in tıkanmış kanallarının merkezi durumunda olan Mersin Sanayi ve Ticaret Odasının seçimleri var.
Bu seçim; bu kentin kaderinin seçimidir…
Resmi ve özel tüm kurum ve kuruluşlarıyla, kente değer katabilecek tüm katmanlarıyla, tüm yaşayanlarıyla, herkesin ve her kesimin kendi payına düşecek olan mutluluğu yaşayabilmesinin belki de karar seçimidir bu seçim.
Fazla söze gerek yok; Mersin yepyeni bir dönemin eşiğinde.
Kimseleri asla ötekileştirmeden, kentin tüm değerleriyle saygıyla ve hürmetle ve de Dünya ekonomisini kucaklayabilecek bir ekiple bu seçimlerde bende yüreğimi ortaya koydum ve aday oldum. Bu ilan Mersin tarihine not düşecektir.. Sözüm onurumdur; MTSO’nun kapısı herkesin kapısı olacaktır dedi.
Değerli hemşerimize iddialı ve güçlü olduğu seçimlerde başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN