• Dolar Alış 7.6503TL
  • Dolar Satış 7.6198TL
  • Euro Alış 8.9849TL
  • Euro Satış 8.9490TL
Reklam
Reklam

KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ

Reklam
, 0 Yorum

Resmi Gazetede yayımlanan 2017 Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile başka il ve ilçelere atamaları yapılan Kaymakamlar için Siirt Valiliği tarafından veda yemeği verildi.

Siirt Polis evinde, Vali Ali Fuat ATİK’in ev sahipliğinde düzenlenen veda yemeğine; Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Vali Yardımcısı Yunus Koç ve Kaymakamlar katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Vali Ali Fuat ATİK, idareciliğin büyük bir sorumluluk gerektiğine vurgu yaparak, kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar diledi. Kaymakamlar ise Siirt ilinden güzel duygularla ayrıldıklarını belirterek, başta Vali ATİK olmak üzere il ve ilçelerindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Veda yemeğinin ardından Vali ATİK, ilimizden ayrılacak Kaymakamlara başarı belgesi ve Türk Bayrağı işlemeli Siirt Battaniyesi hediye etti.

Siirt Belediye Başkan Vekili TAŞKIN da ataması yapılan kaymakamlara “15 Temmuz Siirt “ konulu katalog hediye etti.

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan ve Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameyle; Baykan Kaymakamı Mehmet KOCABEY Elazığ-Karakoçan Kaymakamlığına, Şirvan Kaymakamı Haktan GÖKÇEKUYU ise Muğla-Seyidkemer Kaymakamlığına tayin edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN