• Dolar Alış 8.1479TL
  • Dolar Satış 8.1154TL
  • Euro Alış 9.6291TL
  • Euro Satış 9.5907TL
Reklam
Reklam

KORONAVİRÜS PANDEMİSİNE ARZ-I HALDİR!!!

Reklam
, 0 Yorum

Ey haşmetlü, devletlü, hürmetlü KORONAVİRÜS PANDEMİSİ HAZRETLERİ! Önce selâm eder, hürmet ve muhabbetlerimi sunarım. Sen ki fakir-zengin, amir-memur, hâkim-savcı, sanık-tanık, rütbeli-rütbesiz, şerefli-şerefsiz herkesin korkulu rüyası haline geldin. İnsanların birbirlerini öldürmek için icat ettikleri toplardan-mermilerden, uçaklardan-uçaksavarlardan, füzelerden-rampalardan, gemilerden-denizaltılarından bile daha güçlüsün. Kendilerine güvenen (benim) diyen zamane Cumhurbaşkanlarından, Devlet Başkanlarından, Başbakanlardan bile kuvvetli ve kudretlisin. Atom Bombalarının dahi seni imha etmeğe gücü yetmemektedir.

Ey YÜCE ALLAH’TAN aldığı güçle bütün insanlığa meydan okuyan, yataklara düşüren, yoğun bakımlarda perişan eden HAZRET-İ AZRAİL’İN BAŞ YARDIMCISI! Senden bir istirhamım, sana bir ARZ-I HALİM VAR! Madem o kadar güçlüsün, kudretlisin, etkilisin, yetkilisin, yakaladığını affetmiyor, öbür dünyaya gönderiyorsun, gel bu insanlık âlemine bir düzen ver. Can alacaksan namussuzların, arsızların, hırsızların, üçkâğıtçıların, dalaverecilerin, ihalelere fesat karıştıranların, milletini soyup soğana çevirenlerin, kadro satanların, taksim ederken bir kula dokuz; dokuz kula bir pul dağıtanların, yetkileri, etkileri olup da işleri na ehillere verenlerin, Firavun misali kibirlenenlerin, Nemrut misali, İbrahimleri ateşe atanların, Hamanların, Belamların canlarını al ki, dünyayı pisliklerden, kötülüklerden arındırmış olasın.

Ey KORONAVİRÜS, madem can almağa niyetlisin, işte bu gibilerin canlarını al ki gerçekten YÜCE ALLAH’IN BİR AZABI olduğun anlaşılsın. Sen sen ol da bu gibilere torpil geçme! Namussuzları, şerefsizleri, hırsızları, üçkağıtçıları dalaverecileri boyunlarından yakala. Aman verme! Dünyayı nizama koymak senin elinde! Kirlenmiş olan ve giderek daha da kirlenen Dünyamıza bir neşter vur, temizle!

Ey Koronavirüs sen de dünyadaki namusuzlar, üçkağıtçılar, dalavereciler gibi olursan, iyilere, namuslulara, fakirlere, yoksullara musallat olursan, SANA DA BİNLERCE LANET OLSUN!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN