• Dolar Alış 7.7778TL
  • Dolar Satış 7.7468TL
  • Euro Alış 9.1135TL
  • Euro Satış 9.0771TL
Reklam
Reklam

LÜTFÜ TURŞAK 13. ALBÜMÜNÜ ÇIKARDI

Reklam
, 0 Yorum

Siirtli ses sanatçılarından Lütfü Turşak, çıkarmış olduğu “SİİRT DÜĞÜN GECELERİ 2” adlı 13. albümünü gazeteniz yazıhanesine gelerek tanıttı.

İçerisinde 13 şarkı bulunan albümü satın alarak sanatçımıza destek olmak isteyen hemşerilerimiz, ilimizde plak satış noktası bulunmamasından kaynaklanan eksiklik nedeniyle albümü 0 542 272 81 05  numaralı telefonu arayarak temin edebilecekler.

3 dilde (Türkçe, Arapça ve Kürtçe) olarak çıkarılan albümde 13 şarkı içerisinde Arapça olarak bildiğimiz “YEPREĞEYE” parçasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için “Recep Tayyip Erdoğan, Uğe ğaten veleye, Serok Tayyip Erdoğan, Ev zavaye Seert’e, Serok Tayyip Erdoğan, Dermane halk Türkiye” sözleriyle seslendirdi.

Turşak, albümün çıkarılışı noktasında kendisine destek veren Siirt İl Kültür ve Turizm Müdürü Remzi Uslu, Özel Siirt Hedef Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Dişikırık ve Açı Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahit Kayar’a da teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi.

Kültürümüzü yaşatmak adına yeni bir albüm çıkaran sanatçımıza başarılar diler, daha nice albümler çıkarmasını temenni ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN