• Dolar Alış 8.1479TL
  • Dolar Satış 8.1154TL
  • Euro Alış 9.6291TL
  • Euro Satış 9.5907TL
Reklam
Reklam

MEĞER SİİRT’İ, UZUN YILLAR TERÖRİSTLER İDARE ETMİŞ!

Reklam
, 0 Yorum

Evet, gerçekten de öyle! İlimizi meğer uzun yıllar teröristler idare etmiş de o yıllarda haberimiz olmamış! Siirt’te Vali, Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı, Cumhuriyet Başsavcısı, Savcı, Rektör, Hâkim, Milletvekili, Baro Başkanı, Vali Yardımcısı, Jandarma Alay Komutanı, Emniyet Müdürü olarak yıllarca görev yapan birçok üst düzey bürokrat ve siyaset erbabı bugün FETÖ veya KCK terör örgütlerinin elamanları olmaktan veya bu örgütlere yardım ve yataklık yapmaktan cezaevlerine tıkılmış bulunuyorlar! Daha alt düzeyde olanları saymaya gerek yok.

İyi de kardeşim, yıllarca bu gibi terör örgütü mensuplarını Siirt’i idare etsinler diye atayanlar kimler! Bu atamaları yapanların hiç mi veballeri yok! Siirt örneğini, Türkiye’nin 81 İline yaygınlaştırabilirsiniz.

Bugün böyle bir yazı yazmayı nereden esinlendim derseniz, medyaya düşen bazı haberler bende böyle bir çağrışım yaptı. Örnek olarak Siirt eski Valilerinden bilahare Diyarbakır ve İstanbul Valiliğinde de bulunan Hüseyin Avni Mutlu’nun tekrar yakalanarak Silivri cezaevine konulduğu, Siirt eski Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan’ın cezasının bozulduğuna dair haberler taze-taze verildi. Geçmiş yıllarda Siirt’te üst düzey yöneticilik yaparak bugün TERÖR ÖRGÜTLERİNİN ÜYELERİ olmak suçlamasıyla cezaevlerinde bulunanları saymağa kalkışırsak, sayıları o kadar çok ki, inanın birçok ismi unutacağız. Meğer Siirt’imizi uzun yıllar FETÖCÜLER, METÖCÜLER, APOCULAR YÖNETMİŞ!

(Balık baştan kokar) derler ya! Bizim de durumumuz bu! Uzun yıllar teröristler tarafından idare edildiğimiz için olacak tevekkeli değil, böyle geri kalmışız. Yine de beddua etmeyelim ve (ALLAH ISLAH ETSİN) diyelim…

ANEKDOT

Fransa’da, kraliyet döneminde ihtilal yaparak iktidarı ele geçiren generali kutlamak için halk Versay Sarayının önünde toplanmış tezahüratlarda bulunuyormuş. Yardımcısı, ihtilâli gerçekleştiren Generale söylenmiş:

-Baksanıza halk, ne kadar sevinçli, nasıl da tezahürat yapıyor.

Akıllı olan darbeci general cevap vermiş:

-Eğer muvaffak olmasaydım, aynı halk idam edildiğim zaman seyretmeğe ve beni idam sehpasına çıkaranları alkışlamağa toplanacaktı!

TAŞLAMALAR

SİİRT’İ TERÖRİSTLER

İDARE ETMİŞ MEĞER

ÇOĞU CEZAEVİNİ

BOYLAMIŞ ŞİMDİ BEYLER

 TERÖRİST VALİLER Mİ,

PAŞALAR MI ARARSIN

SAVCILAR, HAKİMLER VAR

DAHA KİMLER VAR BAKIN

 SADECE SİYASETÇİ

YOKMUŞ(!) BUNA DA ŞÜKÜR

BİZİ ARINDIRDILAR

YÜZBİNLERCE TEŞEKKÜR

 BUNCA TERÖRİSTLERİ

KİM BELA ETTİ BİZE

VE KİMLER GETİRDİLER

EN YÜKSEK MEVKİLERE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN