• Dolar Alış 7.9641TL
  • Dolar Satış 7.9324TL
  • Euro Alış 9.4252TL
  • Euro Satış 9.3876TL
Reklam
Reklam

MÜSLÜMANLARIN İÇİNE DÜŞÜRÜLDÜĞÜ DURUM!

Reklam
, 0 Yorum

İslam âleminin başında büyük musibetler dolaşıyor. Bir taraftan Müslümanlar, Müslümanları öldürürken; diğer taraftan gâvurlar Müslümanları öldürmekte!

Gâvur dediklerimiz işin kolayını bulmuşlar. Önce, Müslüman ülkelerin halklarını birbirine kırdırıyorlar, sonra da kendileri bu ülkelere sözde demokrasiyi götürmek adına bombalayarak öldürüyorlar!

Suriye’de, Irak’ta, İran’da, Mısır’da, Libya’da, Tunus’ta, Cezayir’de, Afganistan’da, Pakistan’da ve diğer Müslüman ülkelerde yaşanan durum budur. Bugün için Türkiye’de de aynı oyunlar sergilenmektedir. Bu milleti Türk, Kürt, Arap, Zaza, Sunni; Alevi diye birbirlerine düşüren ABD ve AB Türkiye’yi ne zaman bombalayacağının hesaplarını yapmakla meşgul.

Önce bir iç isyan çıkarmak ve akabinde ülkemize de diğer Müslüman ülkelere olduğu gibi müdahale etmek ABD’nin, AB’ın hayalidir! İşin doğrusunu söylemek gerekirse, hayallerini gerçekleştirmek konusunda bir hayli mesafe de almış bulunuyorlar. Doğu ve Güneydoğu’da özerk bölgeler oluşturmak istemelerinin temelinde yatan gerçek budur. Önce özerk bölgeler oluşturacak, sonra da, belki oluşturdukları bu özerk bölgelerin talepleri üzerine, Türkiye’deki duruma müdahale edecekler.

Diğer Müslüman ülkeleri bir yana bırakalım da, sınır komşumuz olan Irak ve Suriye’nin durumlarına bir bakalım. Son 20-30 yıl içinde bu ülkelerde meydana gelen iç savaşlarda yüzbinlerce sözde Müslümanlar birbirini öldürmedi mi! ABD, AB ve şimdi de Rusya, Suriye’yi bombalayarak Müslümanları katletmiyorlar mı? Maalesef, Türkiye olarak biz de bu işin içinde değil miyiz. Haçlıların yanında yer alarak Suriye’de yaşanan katliamlara destek ve ortak olmuyor muyuz!

Komşu Suriye’de şu an savaşan dört ayrı grup bulunmaktadır. Meşru Suriye devletinin kendisi! Meşru Suriye Devletine karşı savaşan sözde Halk Kurtuluş Ordusu! Amaçları Suriye’yi bölüp parçalamak olan DAİŞ veya diğer adıyla IŞİD ve bunlara karşı PYD ve PKK!

Yaşanan iç savaş sebebiyle  bu komşu ülkelerden Türkiye’ye sığınmış 4 milyonun üzerinde mülteci bulunmaktadır!

ABD, İsrail ve AB’ın amacı Büyük Ortadoğu Projesinin gerçekleşmesini sağlamak! Rusya ise, bölge üzerindeki nüfusunu kaybetmemek açısından olaya müdahil oldu. İran’ın amacı da, Rusya gibi. Türkiye ise ortada kalakalmış! Ne İsa’ya, ne Musa’ya yararlanamıyor!

Evet, gâvur dediğimiz ülkelerin fitneleri, plan ve programları tıkır-tıkır işlemektedir! Bir taraftan Müslümanlar birbirlerini katlederken, öbür taraftan adına (GÂVUR) dediklerimiz, Müslüman kardeşlerimizin başlarına bombalar yağdırmaktadırlar. Kendimize gelmez, milli birlik ve beraberliğimizi muhafaza edemezsek, Ülkemizin de bir iç savaşın eşiğine girmesi, biz birbirimizi öldürürken, gâvurların başımıza bombalar yağdırmaları mukadder olacaktır. Bari komşu ülkelerden ibret alarak, artık kendimize gelelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN