• Dolar Alış 7.7763TL
  • Dolar Satış 7.7453TL
  • Euro Alış 9.0566TL
  • Euro Satış 9.0205TL
Reklam
Reklam

NATO, BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR!

Reklam
, 0 Yorum

S-400 hava savunma sistemi alımına ilişkin gelişmeler Türkiye’nin başını bir hayli ağrıtacağa benzemektedir. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu “Hangi yaptırım kararı olursa olsun, Amerika’dan hangi açıklama gelirse gelsin, biz S-400’ü aldık ve artık S-400’ün Türkiye’ye ne zaman teslim edileceği konuşuluyor” derken, Türkiye’nin, ortağı olduğu F-35 programından çıkarılmakla tehdit edildiği bilinmektedir. F-35 programı için bugüne kadar 1 milyar dolardan fazla maddi katkı sağlayan Türkiye’ye yaptırım uygulanarak projeden çıkarılacak olması, haliyle NATO konusunun da sorgulanmasını gündeme getirmektedir. Bir çok siyaset erbabı Türkiye’nin NATO’DAN çıkması gerektiğine vurgu yaparlarken ABD’ye ait İncirlik üssüyle, ülkemizdeki NATO’YA ait diğer üslerin kapatılmaları gündeme getirilmektedir÷

İddia ediyor ve diyorum ki NATO bir terör örgütüdür. Evet, NATO denilen teşkilat ABD’nin güdümünde olan dünyanın en güçlü terör örgütüdür. Teşkilatın özellikle Müslüman ülkelerdeki çalışma tarzı sözün tam anlamıyla terör örgütlerini anımsatmaktadır.

NATO, Ortadoğu’da bütün Müslüman ülkelerini tehdit eden bir kuruluştur. Irak’ı, Mısır’ı, Libya’yı, Suriye’yi hep NATO şemsiyesi altında vurmadılar mı! Şimdi de, aynı yöntemle İran’ı vurmak istemiyorlar mı! Ortadoğu’da Hangi Müslüman ülke sesini yükseltirse, hemen başına vuruyorlar! Zaten, NATO’NUN Müslüman olarak tek üye ülkesi Türkiye’dir. NATO ÜYESİ diğer bütün ülkeler HIRİSTİYANDIR.  Bunun için NATO’YA, HAÇLI ZİHNİYETİNİN tezahürü bir kuruluş olarak bakanlar da yok değil!

Ya NATO’NUN değirmenine su taşıyacaksınız, ya da sonunuza hazır olacaksınız. Evet, NATO gerçekten Dünyadaki TERÖR ÖRGÜTLERİNİN en zorbası, en acımasızıdır! Milletleri, ülkeleri birbirlerine kırdırıyor. Önce, işgal edeceği ülkelerin halklarını birbirine düşürüyor, yönetimle, halkın arasını açıyor, isyanları organize ediyor, sonra da DEMOKRASİYİ GÖTÜRMEK ADINA, O ÜLKELERE MÜDAHALE EDEREK, YAKIP, YIKIYOR, ZENGİNLİKLERİNİ TALAN EDİYOR!

Acaba, NATO adlı bu terör örgütünü yönetenleri gün gelip de kurulacak adil bir mahkemede yargılama gücüne sahip bir güç, bir kuvvet çıkacak m dersiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN