• Dolar Alış 8.3357TL
 • Dolar Satış 8.3024TL
 • Euro Alış 9.7306TL
 • Euro Satış 9.6917TL
Reklam
Reklam

“NEDİM KUZU” Adı Yaşatılmalıdır!

Reklam
, 30 Yorum

İlimizin bazı cadde ve sokakları ile parklarına geçmişte Siirt için hizmeti geçmiş hemşerilerimizin adı verilmektedir ve bu takdir Belediyemiz Meclisince kullanılmaktadır. Yıllarca Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürüttükten sonra yaşamını yitiren hemşerimiz merhum Nedim Kuzu da, sadece görevinde değil; ilmimizi ve ülkemizi ilgilendiren her konuda güzelliklerin icra edilmesi hedefini güden ve bu tutumu ile saygı, sevgiye mazhar olan bir hemşerimizdi. Birçok hemşerilerimizin de duygularına tercüman olarak Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ceyhun Dilşad Taşkın’ın, Nedim Kuzu ismini yaşatacak bir güzellik sergilemesini temenni ediyoruz.

30 yorum ““NEDİM KUZU” Adı Yaşatılmalıdır!”

 1. Güzel insanların kaliteli insanın yaşatılması siirtimizin gururu hizmetleri olan rahmetli nedim kuzunu rahmetle anıyoruz adının yaşatılması siirt halkının ve ailesi için gurur olacak burdan yetkililere gerekenlerin yapılmasını rica ediyoruz saygilar

 2. Bence çok güzel bir hareket olur. Nedim Kuzu tüm Siirt halkı tarafından sevilen ve sayılan bir insandı. Çok merhametli ve yardımseverdi. Böyle bir hareketi hakkettiğin düşünüyorum.

 3. KESİNLİKLE ÇOK DOĞRU BİR KARAR OLUR!
  ÇEVRESİNDE ÇOK SEVİLEN SAYILAN BİRİYDİ, CADDE VEYA PARKLARDAN BİRİNE “NEDİM KUZU “ İSMİ YAKIŞACAK VE BU DEĞERLİ İSMİN BU ŞEKİŞDE YAŞATILMASI UYGUN OLACAKTIR !
  MEKANI CENNET OLSUN …

 4. Kesinlikle katılıyorum iyilik abidesi bi abimizdi inşallah en kısa zamanda ismini görürüz Allah cc rahmet etsin mekanı cennet olsun ruhuna el fatiha amin.

 5. Allah rahmet ve mağfiret eylesin,merhum Nedim kardeşim bedenen aramızda olmasa bile,kalplerimizde yaşıyor ve aziz ruhu şad olsun diye adı yaşatılmalıdır elbette..Sonuna kadar destekliyorum, mekanı cennet,sevenlerine hayırlı ve uzun ömürler olsun inşallah..

 6. Vatanına milletine gönül vermiş değerli büyümüz(Nedim Kuzu) isminin gelecek nesillere örnek abidesi olarak kalması adına ve tanıyanlarınında övünç duyacağı bu kararı destekliyorum

 7. Nedim kuzu siirt in yetiştirdiği ender bir insandı. Rabbim rahmetiyle muamele etsin inşallah. Onun gibi bir memleket sever alcakgonullu hayırsever örnek bir büyük gelmeyecek. Onun şu sözü hale kulaklarımda yankılanıyor.”Kim bu memlekete yatırım hizmet yaparsa onun valizlerini ben taşımaya hazırım ” Böyle ender yetişen bir büyüğümüzün adının yaşatılması çok önemli ve yerinde olacaktır. Sayın büyüklerimize saygıyla hatırlatıyorum. Mekanın cennet olsun inşallah sevgili abim

 8. Şu fani dünyada önemli olan gök kubbede hoş bir sada bırakabilmektir. Bu nedenle memleketimize hizmette bulunan Sevgili kardeşim Nedim KUZU’nun adının, yaşatılabilmesi amacıyla Siirt’te herhangi bir cadde veya parka verilmesini yetkililerden talep ediyoruz. Saygılarımla . Edip ODUNCU.

 9. Şu fani dünyada önemli olan gök kubbede hoş bir sada bırakabilmektir. Bu nedenle memleketimize hizmette bulunan Sevgili kardeşim Nedim KUZU’nun adının, yaşatılabilmesi amacıyla Siirt’te herhangi bir cadde veya parka verilmesini yetkililerden talep ediyoruz. Saygılarımla . Edip ODUNCU.

 10. Rabbim nur içinde yatırsın inşallah . Kesinlikle adı yaşatılmalı ismi. Bu haberi yaptığınız içinde gazetenizi kutluyorum

 11. Rabbim nur içinde yatırsın . Çok çok değerli bir insan ve kesinlik ismi yaşatılmalıdır . Mekanı cennet olsun

 12. SİİRT SEVDALISI VE KUZU AİLESİNİ EN İYİ TEMSİL EDEN BU ENDER İNSANIN İSMİNİN YAŞATILMASI SİİRT İÇİN VEFA BORCU SAYILMALIDIR . LÜTFEN YETKİLİLER ÜSTÜNDE DURSUN VE İSMİ YAŞATILSIN NUR İÇİNDE YAT GÖNLÜ GÜZEL İNSAN.

 13. Siirt Nedim Kuzu gibi çok değerli birini kaybetti . Lütfen Siirt bu insan bir şey yapsın ve ismini yaşatsın Nur içinde yatsın

 14. Ben Siirt için insanlar için çalışan bir insan gördüm o da Nedim Kuzu dur. Allah rahmet etsin . Yetkililerden isminin yaşatılmasını talep ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN