• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

ÖREN, BEĞENDİK’TE İNCELEMELERDE BULUNDU

Reklam
, 0 Yorum

İlimiz Milletvekili Osman Ören, ilimizin en uzak yerleşim yerlerinden olan Beğendik Beldesinde incelemelerde bulundu.

Belde Belediye Başkanı Görgün Özdemir’le birlikte beldede incelemelerde bulunan ve vatandaşlarla görüşen Ören, Türkiye’nin en büyük konsol viyadük köprüsünde tamamlama aşamasına gelen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Köprüde de incelemelerde bulunan Ören; “Beğendik beldemizin ulaşımında çok büyük kolaylık sağlayacak olan Türkiye’nin en  büyük viyadük konsül köprüsü tamamlandı. Burada da incelemelerde bulundum ve bilgi aldım. Bu ayın sonunda hizmete açılması planlanıyor. Ülkemize, ilimize ve Beğendik’imize hayırlı olsun. Beldede incelemelerde bulundum. Belediye Başkanı Görgün Özdemir’den yaptıkları güzel ve başarılı çalışmalar ile yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldım ve bu sorunların çözümü için bugüne kadar olduğu gibi destek vermeye devam edeceğim.  Gösterdikleri yakınlık ve samimiyetten dolayı kendisine ve belde halkına çok teşekkür ederim” dedi.

Ören, Başkan Özdemir ve ekibine yaptıkları başarılı  çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek kutlarken, Belde Belediye Başkanı Görgün Özdemir, Milletvekili Ören’in kendilerine her konuda yardımcı olduğunu ifade ederek, kendisine teşekkür etti ve; “Sayın vekilimiz her zaman için Bakanlıklar ve Genel Müdürlükler düzeyinde birçok sorunumuzun çözümünde bizlere yardımcı oluyor. Bugünde kendisine bir kez daha beldemizde ağırlama ve teşekkür etme imkanı bulduk. Aynı zamanda kendisine yaşadığımız sorunlar hakkında bilgi verdik ve bunların bazılarını bizzat yerinde gösterme imkanı bulduk. Bunların çözümü konusunda destek vermeye devam edeceklerini belirttiler. Belde halkı adına Osman hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN