• Dolar Alış 7.9039TL
  • Dolar Satış 7.8723TL
  • Euro Alış 9.2835TL
  • Euro Satış 9.2465TL
Reklam
Reklam

Osman Ören, İftarda Hemşerilerimizi Ağırladı

Reklam
, 0 Yorum

Siirt AK Parti eski milletvekili ve milletvekili 1. sıra adayı hemşerimiz Osman Ören, bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında hemşerilerimizi ağırlayarak, 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimin önemine dikkat çekti.
Kendisinin Siirt’in bir evladı olduğunu dile getiren Osman Ören; “Sizden talebimiz, bu memleketin evladına sahip çıkmanızdır. 4 yıl boyunca size hizmetkârlık yaptık. Ancak ne yaptığımızı burada sıralamaya gerek duymuyorum. Ama şundan emin olun ki, bu kardeşiniz, bu evlâdınız elinden geldiğince, dili döndüğünce ve gücü yettiğince size hizmet etmeye, 24 saat boyunca sizden gelen talepleri yerine getirmeye çalıştı. Tabi bu 4 yıl boyunca eksik bıraktığımız, gücümüzün yetmediği şeyleri de inşallah 24 Haziran’da bizlere vereceğiniz destekten sonra tamamlayacağız.
Bu süreçte hem dualarınızı hem de desteklerinizi bekliyoruz. Biz sizin desteğinizle bu memlekete asla bir yanlışlık yapmayacağız. Burada tek derdimiz, umudumuz size hizmet etmektir. Bu hizmet için hizmetkârlığa talibiz ve dolayısıyla bu konuda sizlerin de bize destek vermenizi rica ediyorum diyerek” 24 saat vatandaşların emrinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN