• Dolar Alış 7.9641TL
  • Dolar Satış 7.9324TL
  • Euro Alış 9.4252TL
  • Euro Satış 9.3876TL
Reklam
Reklam

Osman Ören’in Teşekkür Mesajı

Reklam
, 0 Yorum

Ülkemiz için önem arz eden bir seçimi daha geride bıraktık. Pazar günü sandık başına giden milletimiz, tercihini Vakit Türkiye Vakti diyerek istikrardan yana kullanmıştır. Bu seçimin galibi demokrasidir, millî iradedir, milletimizin kendisidir. Bu seçimin galibi 81 milyon vatandaşımızın her bir ferdidir. Türk siyasi tarihinin en yüksek katılımlı serbest seçiminde sandığa giderek, bu demokrasi şölenine katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca gecesini gündüzüne katarak sokak sokak, mahalle mahalle dolaşıp selamlarımızı vatandaşlarımıza ileten, bizleri onlarla buluşturan, yoğun tempoda özveriyle bizleri yönlendiren, enerjileriyle tempomuzu artıran il teşkilatımıza, kadın kollarımıza, gençlerimize, basın mensuplarımıza ve gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Kaybedecek vaktimizin olmadığını düşünerek milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çalışmalarımıza biran önce başlayacağız. Projelerimiz ve hizmetlerimizle 7’den 70’e her kesimin yanında olacağız. Bugünün dünden daha iyi olduğu gibi yarınında bugünden daha iyi olacağı sözüyle çıktığımız bu yolda kendimiz ve gelecek nesiler için üretmeye, Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Durmak yok yola devam. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN