• Dolar Alış 7.5593TL
  • Dolar Satış 7.5292TL
  • Euro Alış 8.9590TL
  • Euro Satış 8.9232TL
Reklam
Reklam

PERVARİ KAYMAKAMI HAKAN ŞEKER, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Reklam
, 0 Yorum

Pervari ilçe Kaymakamı Hakan Şeker, ilçemize bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

İlçe merkezinde özel bir otelin salonunda düzenlenen yemekli toplantıda, ilçe genelinde yapılan ve yapılacak olan yatırımlar, KÖYDES projelerinin yanı sıra asayiş ve güvenlik konuları da görüşüldü. Toplantıda, ayrıca sorun ve sıkıntılar belirlenerek çözümü noktasında neler yapılabileceği üzerine köy muhtarları ile istişarelerde bulunuldu.

Muhtarların sorunlarını ve taleplerini değerlendiren Kaymakam Şeker, “Muhtarlar aracılığıyla mahalle ve köylerde bulunan sorunların tespit edilerek, çözüm üretmek amacıyla böyle bir toplantının düzenlendiğini ifade ederek, Pervari ilçemizin daha çok kalkınması için Belediyemiz ile birlikte tüm kurumlarla koordinasyon ve işbirliği içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah üretim odaklı projeleri vatandaşlarımızla buluşturacağız” dedi.

2017 yılı KÖYDES projeleri hakkında da muhtarları bilgilendiren Kaymakam Şeker, 2016 yılı içinde KÖYDES projeleri kapsamında 1 milyon 804 Bin TL. harcama yapıldığını, 2017 yılında ise 3 milyon 936 Bin TL. harcama yapıldığını söyledi.

Kaymakam Şeker, KÖYDES ödeneklerinin köy yolları asfalt yapım işleri, köy içi parke yapım işleri ve köy içi kanalizasyon ve altyapı projeleri kapsamında kullanıldığını da sözlerine ekledi. Daha sonra muhtarlara tek-tek söz veren Kaymakam Hakan Şeker, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi. İlgili kurum amirlerine notlarını aldırarak sorunların bütçe imkanları dahilinde çözüleceğini belirtti.

Toplantıya, İlçe Jandarma Komando Bölük Komutanı Üsteğmen Mustafa Döşdemir, İlçe Emniyet Amir Vekili Naci Sığın, İlçe Özel İdare Müdürü Ümit Özcan, kurum amirleri, mahalle ve köy muhtarları iştirak etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN