• Dolar Alış 8.1479TL
  • Dolar Satış 8.1154TL
  • Euro Alış 9.6291TL
  • Euro Satış 9.5907TL
Reklam
Reklam

SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI KARAMOLLAOĞLU YEREL SEÇİMLER İÇİN: (İTTİFAK İÇİNDE DEĞİLİZ)

Reklam
, 0 Yorum

SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yurt gezileri kapsamında dün Şırnak’ta, bugün ise Siirt’te (ÇARE VAR) konulu konferanslarını verdi.

Karamollaoğlu Şırnak’a gidişi sırasında Cudi ve Gabbar dağlarının kesiştiği noktada bulunan Kasrik askeri uygulama noktasında görevli askerlerle sohbet etti, birlikte çay içti.

Şırnak’ta ‘Şırnak’ın geleceği için çare var’ konulu konferansa katılan Karamollaoğlu İlimizde Barden Otel’de düzenlenen konferansta da (Türkiye’nin ve Siirt’in geleceği için çare var) mesajı verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, konferans kapsamında siyasi parti temsilcileri, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Karamallaoğlu’na, Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Altan Tan ve diğer bazı partililerin de eşlik ettikleri görüldü. Konferans sonrasında soruları  cevaplayan ve kendi partisi açısından (İTTİFAK İÇİNDE DEĞİLİZ) diyen SP Genel Başkanı, her ilin, ilçenin, beldenin şartlarına göre, diğer siyasi partilerle dirsek teması olabileceğini söyledi.

Konferanstan ve soru cevap bölümünün tamamlanmasından sonra, Cuma Namazı için Ulu Camiye giden Karamollaoğlu, cami çıkışında esnafla ve halkla sohbet etti. Saadet Partisi eski il Başkanlarından ve Mavi Marmara Şehitlerinden İbrahim Bilgen’in mezarını da ziyaret ettikten sonra Şehrimizden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN