• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

SARAY ENTRİKASI MI!

Reklam
, 0 Yorum

Son iki-üç gündür en çok dillendirilen konulardan biri, Beştepe’ye giden CHP’linin kim olduğu sorusudur. Gerçekten, Saraya bir CHP’li gitti mi, gittiyse, niçin gitti, Cumhurbaşkanı ile ne konuştu. Gerçekten Sayın Erdoğan bu kişiye (CHP’nin başında sen olmalısın) dedi mi!

Kamuoyu bir CHP’linin Beştepe Sarayına gizlice gittiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştüğü haberini Sözcü Gazetesi Başyazarı Rahmi Turan’ın makalesinden okudu. Rahmi Turan konuya ilişkin yaptığı yeni yorumunda haber kaynağının endişeye kapıldığını belirterek “Ben de ona, söylediği ismi unutacağıma dair söz verdim” diyerek haber kaynağını açıklamayacağını yazdı.

Sözcü Gazetesi başyazarı Rahmi Turan’ın iddiasının devamı niteliğinde kaleme aldığı köşe yazısında ‘ismi unutacağıma dair söz verdim’ derken kamuoyu çalkalanıp duruyor.

Kamuoyu bu habere karşı oldukça hassas. Haber doğruysa, bu bir SARAY ENTRİKASI olduğu anlamına gelir. Yoksa, böyle bir haberi kim ne için uydurmak gereğini duydu.

Konu, basit bir konu değil. Bir siyasi partinin içişlerine karışmak anlamına gelir. Kamuoyu, Saray, AKP’den sonra, CHP’yi de mi kontrol altına almak istiyor, istifhamlarıyla dolu! Temenni eder ve dileriz ki, haber yalan olsun, Türkiye bir de SARAY ENTRİKALARI SORUNLARIYLA ÇALKALANMASIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN