• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

SİİRT AK PARTİ’DE YENİ BAŞKAN EKREM OLĞAÇ

Reklam
, 0 Yorum

Fuat Özgür Çalapkulu’nun istifa etmesiyle boşalan ve günlerdir kamuoyunda merakla beklenen AK Parti Siirt İl Başkanlığı görevine partinin merkez ilçe başkalığı görevini yürüten Avukat Ekrem Olğaç’ın atandığı öğrenildi.

Olğaç’ın il başkanlığına atanması hemşerilerimiz arasında memnuniyet yaratırken, genç siyasetçinin partiyi yeniden toparlayacağına muhakkak gözüyle bakılıyor. Olğaç’ın kısa süre içerisinde Siirt’e gelerek yeni parti yönetimini oluşturma çalışmalarına start vereceği de edinilen bilgiler arasında.

Olğaç’tan boşalan merkez ilçe başkanlığına ise bu görevi daha önce de ifa eden hemşerimiz Öner Geyik’in atandığı haber alındı.

Atamaları AKP Genel Merkezi tarafından yapılan iki hemşerimizi de kutluyor, başarılar diliyoruz.

OLĞAÇ’IN İLK AÇIKLAMASI

İl Başkanlığına getirilen Ekrem Olğaç, sosyal medya üzerinden yaptığı ilk açıklamasında; Öncelikle bana bu kutlu görevi tevdi eden başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir, Bölge Kordinatörümüz Sayın Abdullah Ağralı ve il Koordinatörü Sayın Ziver Özdemir beye, Milletvekilimiz Sayın  Osman Ören’e, bayrağı devraldığımız Fuat Özgür Çalapkulu ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum.
Bütün toplumsal talepleri siyasete taşımak ve temsil etmek, toplumun tamamını kucaklamak, hiçbir zaman unutmayacağımız ilkemiz olmuştur. Bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğimiz yönetim kurulumuz, kadrolarımıza yeni katılan kardeşlerimizle daha da zenginleşecektir. Hemşerilerimizin hizmetkarı olmak için devraldığımız bayrağı zirveye taşımak için teşkilatımızla birlikte sürekli çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, Milletimizden aldığımız güç ve enerjiyle, gücünü tazelemiş yeni kadrolar, yüklendikleri görev şuuru ve hizmet aşkıyla Türkiye’yi 2023 hedefine taşıyacaktır. Bu anlamda Siirt AK Parti İl Başkanlığı görevinin tevdi edilmesi süreciyle ilgili desteğini esirgemeyen herkese birlik, beraberlik ve ümmet şuurunun hakim olması temennisiyle teşekkürlerimi sunarım dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN